Facebook Google+ Twitter

EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie. Podpisz się!

We Wrocławiu i Krakowie trwa zbieranie podpisów popierających ideę organizacji finałów Mistrzostw Europy w piłce nożnej EURO 2012 przez Polskę i Ukrainę. Podpisy zbierane są także drogą internetową.

[plik 0 lewa]Zbieranie podpisów odbywa się w miastach-gospodarzach Cokół z piłką na wrocławkim rynku. Fot. Marta Szloserzgłoszonych do organizacji EURO w 2012 r., czyli w Chorzowie, Gdańsku, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu. Od 30 sierpnia na stronie www.e2012.org
uruchomiono zbieranie podpisów drogą internetową za pomocą specjalnego formularza.


Zbieranie podpisów na wrocławkim rynku. Fot. Marta Szloser

Od dziś do niedzieli (od godz. 11 do 19) poparcie mogą [plik 0 prawa]wyrazić mieszkańcy Wrocławia i Krakowa. Wystarczy przyjść na rynek, gdzie stoją oznakowane namioty i złożyć swój podpis na oficjalnej liście (potrzebny jest numer PESEL).

Podpisy mogą składać też obywatele innych państw – korzystając z obcojęzycznej wersji strony internetowej. Organizatorzy liczą na głosy z Niemiec, Czech, Słowacji oraz Rosji.

Zebrane podpisy zostaną przekazane UEFA jako dowód poparcia Polaków (i nie tylko) dla organizacji EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Podpis swój złożyłam. Przyznam jednak, że bez większej wiary na realizację tego przedsięwzięcia. I to nie tylko z powodu braku profesjonalnego stadionu. Pamiętajmy o naszym największym sporcie ekstremalnym - jeździe po polskich drogach. Na ich remont chyba nie dostaniemy funduszy a żeby Mistrzostwa się odbyły potrzebni są zawodnicy, którzy będą w stanie na nie dojechać...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jezeli zostaniemy wybrani na organizatorów EURO 2012 to dostaniemy olbrzymia kase od UEFA na budowe. Wystarczy dolozyc troche od siebie jako panstwa i powstana u nas 3 lub 4 obiekty nie odstajace jakoscia od tych zachodnich.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.