Facebook Google+ Twitter

Euro 2012 w TVP

Dobra informacja dla widzów. Wszystkie mecze mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA Euro 2012 Polska-Ukraina będzie można oglądać w systemie niekodowanym na antenie TVP.

 / Fot. http://www.uefa.com/uefa/keytopics/kind=131072/newsid=815915.html- Telewizja Polska wygrała przetarg na prawa do transmisji Euro 2012 Polska – Ukraina - poinformowała TVP na swojej stronie internetowej. Zakres porozumienia obejmuje wyłączne prawa do 31 meczów w telewizji niekodowanej, kodowanej oraz telefonii komórkowej i szerokopasmowego Internetu.

UEFA w komunikacie napisała, że mecze będą pokazywane w TVP1, TVP2, TVP Sport, TVP HD oraz na stronie internetowej tvp.pl.

- UEFA jest zachwycona, że może przywitać TVP jako pierwszego członka ekskluzywnej grupy oficjalnych partnerów medialnych UEFA Euro 2012. Telewizja Polska jest wiodącym nadawcą w Polsce i mamy nadzieję, że dostarczymy polskim kibicom niecodziennych wrażeń podczas oglądania mistrzostw - oświadczył cytowany na stronie UEFA David Taylor, sekretarz generalny UEFA. Dodał, że tak wczesne nawiązanie współpracy wpłynie korzystnie na promocję turnieju.

Według nieoficjalnych informacji, cena praw do Euro 2012 przekroczyła 100 mln złotych.

Przypomnijmy, że TVP nabyła też prawa do transmisji mundialu w piłce nożnej w 2010 oraz 2014 roku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.