Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26570 miejsce

EURO 2012. Warszawa przeciwko brutalnemu zabijaniu zwierząt

Od momentu ogłoszenia, że EURO 2012 organizuje także Ukraina, ulice tamtejszych miast są brutalnie czyszczone ze zwierząt. Psy i koty giną w długotrwałej agonii. Wszystko odbywa się w ramach przygotowań do EURO 2012. Warszawiacy postanowili zaprotestować.

1 z 13 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Na 13 i 14 stycznia zaplanowano protesty w wielu europejskich miastach. Przeciwnicy utylizacji zwierząt przed EURO 2012 zorganizowali się w Mediolanie, Rzymie, Neapolu, Florencji, Zurychu i Berlinie. Fot. Katarzyna Bańbor
Na 13 i 14 stycznia zaplanowano protesty w wielu europejskich miastach. Przeciwnicy utylizacji zwierząt przed EURO 2012 zorganizowali się w Mediolanie, Rzymie, Neapolu, Florencji, Zurychu i Berlinie. Fot. Katarzyna Bańbor

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (17):

Sortuj komentarze:

Redpit
 • Redpit
 • 25.01.2012 17:30

Szalone Wyjce - mam nadzieję, że kiedyś jako zdziczały "ludź" skończysz w podobny sposób - w jaki giną mordowane tam zwierzęta.

Komentarz został ukrytyrozwiń
wkurwiona
 • wkurwiona
 • 20.01.2012 00:37

Szalone Wyjce-sęk w tym, że na Ukrainie nie ma plagi zdziczałych psów tylko bezdomnych, ale one nie są dzikie. Nie rób chorej propagandy-wystarczy, że Kijów już jedną promuje. Sama za każdym pobytem na Ukrainie dokarmiałam te "zdziczałe" jak to nazywasz a w rzeczywistości normalnie bezdomne koty i bezdomne psy. Ten kraj przypomina Polskę sprzed 20 lat, gdzie były takie obrazki jak pies biegający bez celu po ulicy, zostawiony przez jakiegoś "miłosiernego". Twórcami bezdomnych czy zdziczałych zwierząt jesteśmy niestety my-"odpowiedzialna" rasa ludzka. Skoro tego sprzeciwu wobec bestialskiego rozwiązania problemu bezdomności zwierząt nie popierasz, to chociaż nie przeszkadzaj i nie zatruwaj fałszywymi domysłami.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Szalone Wyjce
 • Szalone Wyjce
 • 17.01.2012 10:50

Zdziczałe psy nie mają w sobie nic z natury, nie posiadają instynktów w które wyposażone są np. wilki. Wilki zabijają z głodu, zdziczałe psy dla samego zabijania. Brakuje im tego małego czegoś w mózgach co mają ich przodkowie. Zdziczałe psy rozmnażają się na potęgę, niezależnie od tego czy jest pożywienie, czy go nie ma - kolejny efekt braku instynktu naturalnego. Pies to zwierze udomowione, poza domem, bez odpowiedniego dozoru staje się potworem niszczącym wszystko na swojej drodze. Na Ukrainie czy Rumunii, jak w wielu "zacofanych" (w stosunku do UE) miejscach problem dzikich psów to problem plagi, niebezpieczeństwo dla ludzi i koszmar dla środowiska naturalnego. Nie mówimy tu o słodkich pieseczkach które można adoptować, mówimy o dzikich zwierzętach bez instynktów dzikich zwierząt. Taki dorosły pies nigdy nie dostosuje się do życia w domu a w środowisku naturalnym czyni ogromne szkody.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Evelynscaddy
 • Evelynscaddy
 • 14.01.2012 13:47

casă ştiu ceva, nu locuiesc în cererea lor. există eşecurile din viaţa lor. slujesc doare doar animalele trebuie pentru ceva.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marek Nowakowski
 • Marek Nowakowski
 • 14.01.2012 13:46

Proponuję wejść np . na stronę :Krakowskie towarzystwo nad Zwierzętami i obejrzeć oficjalny teledysk do piosenki w wykonaniu Sikorowskiego Również na tej stronie można obejrzeć ciekawe ujęcia i do tego posłuchać ujmujących za serce piosenek .Zachęcam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
 • myNaród
 • 14.01.2012 06:45

CIEKAWE CO W TEMACIE brutalnego zabijania zwierząt MA DO POWIEDZENIA
NASZ PAN PREZYDENT BRONISŁAW BUL-KOMOROWSKI.
W DOMU MA BROŃ MYŚLIWSKĄ Z LUFY KTÓREJ JESZCZE DYMI.
LUBIŁ STRZELAĆ DO SARENEK, ZAJĄCZKÓW, PTASZKÓW.
OJ BARDZO LUBIŁ.
zatem Naród pyta prezydenta "co pan na to"

Komentarz został ukrytyrozwiń
Nowak Markowski
 • Nowak Markowski
 • 13.01.2012 20:59

Ciekawe co Nowakowski ty zrobiłeś w swoim życiu... dla kogoś... - pewnie oczernianie wszystkich tu i na innych forach. Wszystkiego nie da się od razu zrobić - co do chin - to pewnie nie wiesz, że tam działają organizacje i ostatnio uratowali transport psów. chiny to dalej niż ukraina i w tej chwili to jest ważne, bo dotyczy też Nas.

Komentarz został ukrytyrozwiń
michał szubert
 • michał szubert
 • 13.01.2012 20:47

a co nowakowski mysli ze "ci obroncy" maja do powiedzenia w tej sprawie ??????? bezczelne pytanie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe jak niektórzy czepiają się obrońców zwierząt zarzucając im nieskuteczność, a sami siedzą na 4 literach i tylko potrafią pisać komentarze...
W Chinach też są organizacje ratujące zwierzęta i tam też walczą o zakaz mordowania ich. To samo dotyczy tzw uboju rytualnego. Po prostu akurat ta demonstracja dotyczy Ukrainy, a nie wszystkiego naraz.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Aurelia
 • Aurelia
 • 13.01.2012 18:11

Dlaczego niektórzy ludzie mówią, że zwierzęta zdychają, a nie umierają? Zdychają mordercy i gwałciciele, zwierzęta umierają tak jak my.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.