Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3616 miejsce

Euro 2012 według jasnowidza: Polska wyjdzie z grupy, a potem przegra

Od wielu miesięcy, a na kilka dni przed rozpoczęciem europejskich mistrzostw futbolowych, szczególnie męczy nas pytanie: czy Polacy wyjdą z grupy, i jakie będą mieli szanse na zwycięstwo w Euro 2012? Odpowiedź daje jasnowidz Jackowski.

 / Fot. W24Jasnowidz z Człuchowa, Krzysztof Jackowski, nie ma - jak mówi - specjalizacji w przepowiadaniu wyników imprez sportowych, a tym bardziej szans polskiej drużyny w mistrzostwach Europy, bo jego specjalnością jest poszukiwanie zaginionych osób. Ale zebrał się w sobie jasnowidz Człuchowski, skupił głęboko i zadumał, aż wydumał i przepowiedział to, co przez "zamknięte szeroko" oczy widział.

Polacy mają duże szanse


Polacy, według Krzysztofa Jackowskiego, mają duże szanse, więc zwyciężą w pierwszym meczu, czyli "dokopią" Grekom. A z Rosjanami pójdzie nam gorzej. Do tego stopnia, że możemy nieznacznie przegrać. Mecz z drużyną Czech może skończyć się remisem. To całkiem nieźle: powie każdy, kto patrzy trzeźwo na poziom gry i możliwości naszych piłkarzy, z wyjątkiem Jana Tomaszewskiego. Bo były bramkarz nie kibicuje naszym - wstydzi się polskiej drużyny.

Pierwsze trzy mecze Polaków pozwolą drużynie narodowej rozegrać kolejny, czwarty mecz, który już, bez żadnych wątpliwości jasnowidza, przegramy. Nie jest wykluczone, że będzie to mecz ćwierćfinałowy, rozgrywany w Gdańsku. Ale Polacy zagrają wówczas na gdańskim stadionie, jeżeli zajmą drugie miejsce w swojej grupie. A jeśli tak będzie, to zmierzą się ze zwycięzcą grupy B, a więc prawdopodobnie z Niemcami lub z drużyną Holandii.

Finał może być "sporą niespodzianką"


Jasnowidz Krzysztof Jackowski widzi w swoich "zamkniętych oczach", że finał mistrzostw piłkarskich, może być "sporą niespodzianką". Jego zdaniem, puchar Henry'ego Delaunay'a zdobędzie, "ku zaskoczeniu obserwatorów sportowych", drużyna narodowa "mniejszego państewka". Którego? Czy Holandii, a może Irlandii? No, może Danii lub Chorwacji? Niestety, tego oczy jasnowidza, na razie przynajmniej, nie ujrzały.

Na pytanie, czy organizacja Euro 2012 będzie sukcesem Polski - jasnowidz Jackowski odpowiada, że owszem - "w 70 procentach". Widzi on jednak jakieś niezbyt korzystne, ale o silnym wydźwięku wydarzenie na świecie, które "przyćmi mistrzostwa Europy". Może Władimir Putin ustąpi z funkcji prezydenta, albo Hojni Mubarak "zejdzie" ze świata. A może USA z Izraelem wyślą rakiety na Iran? No, chyba drugi szpieg nie pojawi się wśród kamerdynerów papieża?

Nie spekulujmy aż tak szeroko i głęboko, przestańmy, bo jasnowidz widzi jeszcze coś niezwykłego, drugą rzecz. Pojawią się, według niego, perturbacje organizacyjne. Na złość nam będą nieco większe w Polsce, mniejsze zaś na Ukrainie. Przez to, że tam pojawi się "mniej niż u nas kibiców".

Czytaj dalej --->


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

miron124
 • miron124
 • 17.06.2012 12:27

Coś się nie udało jasnowidzowi :) Po wczorajszym meczu Polska nie wyszła z grupy, ale za to strzeliła dwa gole, co daje w promocji enki abonentom dwa darmowe miesiące! Szkoda, że przepowiednia się nie sprawdziła.

Komentarz został ukrytyrozwiń
REALISTA
 • REALISTA
 • 10.06.2012 20:22

Jak zawsze przereklamowany Pan Jackowski musi być w centrum uwagi. Co do typu EURO 2012 to lepiej niech powie jakie padną cyfry w dużym lotku - wtedy mu uwierzę. Kto racjonalnie myślący uwierzy w jego bajki: może, widać, ma szanse. tego typu określenia świadczą tylko o braku dojrzałości emocjonalnej tego człowieka

Komentarz został ukrytyrozwiń
Pianista
 • Pianista
 • 04.06.2012 20:43

Jestem w takim razie bardzo ciekaw, dlaczego żaden z tych rzekomych ,,jasnowidzów'' nie jest milionerem... Przecież wystarczyłoby zagrać w totka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Marzenia się spełniają - wiem coś o tym :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak jest dobrym jasnowidzem, powinien sobie postawić zwycięzkie typy drużyn i wygrać fortunę...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marek Karbowiak
 • Marek Karbowiak
 • 04.06.2012 10:33

Jasnowidz Jackowski przepowiedział też tragiczny czas dla Polski - dlaczego o tym nic się nie pisze?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
 • Inka
 • 04.06.2012 10:27

Wyjdzie nie wyjdzie to pryszcz ! -ważne co dalej z Polską po ME?? Pomału się wszystko wali .... cudu nie ma raczej krach nadchodzi.....

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jolka
 • Jolka
 • 03.06.2012 20:25

Trzymam kciuki , niech się sprawdzi,

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.