Facebook Google+ Twitter

Euro 2012. Wolontariusze pilnie poszukiwani

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-12-06 17:54

Polscy wolontariusze z piłkarskich mistrzostw Europy 2008 oraz ceremonii losowania grup eliminacyjnych EURO 2012 uczestniczyli wczoraj w spotkaniu z komitetem organizacyjnym z okazji Światowego Dnia Wolontariatu.

Wolontariusze pomagać będą przede wszystkim w 21 oficjalnych miejscach UEFA, (tzw. punkty operacyjne), czyli stadionach, centrach prasowych, hotelach, lotniskach. Przydział nastąpi po zakończeniu procesu naboru, a jego podstawą będą indywidualne umiejętności kandydata. Potrzebni są zarówno chętni do pomocy na stadionach, ale również kierowcy czy informatycy.

Podstawowe wymogi rekrutacyjne to: ukończone 18 lat, komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz polskiego lub ukraińskiego. Dodatkowym atutem jest znajomość języka jednej z drużyn uczestników Euro a także doświadczenie z pracy przy podobnych wydarzeniach.

Proces rekrutacji rozpoczyna się latem 2011, a zakończy pod koniec tego samego roku. Kolejność zgłoszeń nie jest decydująca. Liczy się przede wszystkim zapał oraz motywacja do pracy przy turnieju. Turniej jest otwarty dla wolontariuszy z całego świata, jednakże UEFA nie pokrywa wydatków związanych z transportem i zakwaterowaniem. UEFA zatrudni łącznie ponad 5 tysięcy wolontariuszy.

Więcej informacji oraz FAQ dostępne na oficjalnej stronie UEFA: http://pl.uefa.com/uefaeuro2012/volunteers/index.html

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.