Facebook Google+ Twitter

Euro 2012. Wrocławskie British Centre uruchamia nowy projekt

Już od stycznia pracownicy wybranych branż, które wspomagają przygotowania Euro 2012, będą mogli podnieść swoje kwalifikacje nie tylko językowe.

Już od stycznia pracownicy wybranych branż, które wspomagają przygotowania Euro 2012, będą mogli podnieść swoje kwalifikacje nie tylko językowe, ale także w zakresie obsługi klienta oraz znajomości oferty turystycznej regionu Dolnego Śląska – czytamy na stronie szkoły językowej British Centre.

Szkolenie odbędzie się w ramach dwóch cykli trwających po 180 godzin. Nacisk będzie kładziony na trzy obszary edukacyjne: język obcy, profesjonalna obsługa klienta oraz oferta turystyczna Dolnego Śląska.

Nie muszą martwić się ci, którzy nie mają z kim zostawić dzieci. W ramach projektu, dzieci uczestników szkoleń będą miały zapewnioną opiekę świetlicową.

Każdy cykl szkoleń potrwa 6 miesięcy. Zajęcia będą się odbywały w soboty i niedziele co 2 lub 3 tygodnie. Miejscem realizacji szkoleń jest Wrocław oraz inne miejscowości Dolnego Śląska, w zależności od liczby osób chętnych do wzięcia w nich udziału.

W szkoleniach mogą wziąć udział osoby, mieszkające lub pracujące na terenie Dolnego Śląska, zatrudnione w branżach: hotelarstwo, turystyka, gastronomia, obsługa imprez masowych, usługi komunikacyjne, usługi w zakresie PR, promocji, reklamy, pracowników instytucji publicznych realizujących zadania z zakresu sportu i rekreacji, pomocy medycznej, porządku i bezpieczeństwa publicznego.

Szczegóły dotyczące projektu znajdują się na stronie szkoły językowej British Center.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.