Facebook Google+ Twitter

Euro 2012: Zielone dla Krakowa

W raporcie przygotowanym przez UEFA, mapy polskich i ukraińskich miast-gospodarzy ME2012 pokryły różnokolorowe kropki.

W ten sposób Europejska Unia Piłkarska określiła stan przygotowań tych miast do organizacji mistrzostw.

Zasada jest prosta: Kolor zielony – wywiązujecie się z umowy, możecie spać spokojnie, wam nic nie grozi. Kolor żółty – prace postępują zgodnie z planem, ale wciąż jest sporo do zrobienia, pracujcie dalej. Kolor czerwony – duże opóźnienia w przygotowaniach, musicie się bardziej starać, bo zrobimy wam kuku.

Polskie miasta wypadły w tym raporcie lepiej niż miasta ukraińskie, którym zarzucono głównie zbyt małą liczbę hoteli i kiepski stan dróg. W Polsce - według UEFA - z drogami jest dużo lepiej, więc kierowcy nie macie na co narzekać.

Najlepiej w tym raporcie z polskich miast wypadł podobno Kraków, który jest tylko miastem rezerwowym. Raport UEFA dostarcza więc argumentów wszystkim tym, którzy uważają, że Kraków na liście rezerwowej to skandal. Mapa królewskiego miasta zaroiła się bowiem od zielonych i – w mniejszym stopniu - żółtych plamek, co może dawać nam kibicom nadzieję, że jednak Euro 2012 w stolicy Małopolski się odbędzie. Zielony to kolor nadziei więc pozostaje nam mieć tylko nadzieje, że tym razem nadzieja nie będzie matką głupich.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.