Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15202 miejsce

Euro 2012. Znamy skład kadry według Autorów i czytelników W24!

Przez 4 tygodnie czytelnicy serwisu mogli oddawać swoje głosy, na najlepszych ich zdaniem polskich zawodników. Jak wygląda wyjściowa "11"? Kto będzie na ławce, a kto zdaniem internautów powinien Euro obejrzeć sprzed telewizora? Oto wyniki głosowania.

Sonda

Czy kadra W24 ma szanse na wyjście z grupy?

 / Fot. Piotr Galas/W24

Najwięksi wygrani


Największy procent głosów od czytelników dostał Robert Lewandowski, który zgarnął całą pulę spośród napastników. Na drugim miejscu znalazł się Wojciech Szczęsny - goalkeeper Arsenalu otrzymał 57 proc. głosów. Ostatnie miejsce na tym prowizorycznym podium zajął kapitan, Jakub Błaszczykowski (49 proc.).

Niespodzianki


Bez wątpienia zaskoczeniem są wyniki głosowania na pomocników. Za plecami Błaszczykowskiego nie było długo, długo nikogo, aż z 13 proc. głosów odnalazł się młody gracz Legii - Rafał Wolski. Sporą niespodzianką jest również wynik Bartosza Salamona, który zdobył 9 proc. głosów, wyprzedzając Murawskiego czy Milę oraz pozbawił jakichkolwiek szans Mierzejewskiego i Obraniaka.

Przegrani


Bez dwóch zdań trzeba przyznać, że jest to "okrągłe" 0 proc. przy wynikach graczy stanowiących trzon kadry Smudy - Obraniaka, Polanskiego i Peszki.

Kadra na Euro według W24


Na samym początku wyjaśnienie. Skład reprezentacji na Euro może liczyć 23 graczy, tak więc będzie to, w naszym przypadku: 3 bramkarzy, 8 obrońców, 9 pomocników i 3 napastników. W przypadku równej ilości głosów, pytałem o zdanie kilku pasjonatów futbolu oraz zaufałem "trenerskiemu nosowi", który siedzi w każdym Polaku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.