Facebook Google+ Twitter

Euro 2016. Z kim zagrają Polacy przed rozpoczęciem turnieju?

Po losowaniu grup Euro 2016 trwają przymiarki do spotkań towarzyskich. Z kim zagra reprezentacja Polski?

 / Fot. Autor: Roger Gorączniak (Polska - Węgry) [CC BY 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/3.0)], Wikimedia CommonsPo losowaniu grup finałów Euro 2016 krystalizuje się terminarz meczów towarzyskich, jakie czekają reprezentację Polski przed turniejem we Francji.

Jeszcze do niedawna wydawało się, że w marcu podopieczni Adama Nawałki zagrają z Irlandią Północną w Poznaniu i Chorwacją w Krakowie. Po tym, jak okazało się, że „biało-czerwoni” trafili w finałach Euro 2016 na ten pierwszy zespół, zaczęto szukać nowego rywala na pierwszy towarzyski mecz w nowym roku. Wszystko wskazuje na to, że przeciwnikiem będzie zespół ze Skandynawii - Norwegia albo Finlandia.

Termin i miejsce meczu pozostają bez zmian. Dojdzie do niego 23 marca w Poznaniu. Mimo, że Polska nie trafiła w grupie na Chorwację, to zmianie ulegnie również rywal naszej reprezentacji w drugim meczu towarzyskim, tym który rozegrany ma zastać 26 marca w Krakowie. Choć do niedawna wszystko wskazywało na to, że „biało-czerwoni” pod Wawelem zagrają właśnie z Chorwacją, to jednak teraz dopinane są szczegóły meczu z Serbią. Wiadomo również, że dwa ostatnie mecze towarzyskie, jakie Polska zagra przed wylotem do Francji, zostaną rozegrane w kraju. Rywalami mają być Holandia i Litwa. Znana już jest lokalizacja tych meczów towarzyskich. Mają one zostać rozegrane w Gdańsku i na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Bartosz Karcz (AIP)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.