Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

28250 miejsce

Euro Google 2012. Konkurs na nowe doodl'e

Po raz kolejny ruszył konkurs na doodl'a, czyli okazjonalne logo dla Google już na finiszu. Do 3 czerwca możecie oddawać głosy na najlepsze waszym zdaniem doodl'e.

Doodle 4 Google to kolejna edycja konkursu na doodle. Doodle, to okazjonalne loga, które zastępują standardowy napis Google w najpopularniejszej na świecie wyszukiwarce www.
W konkursie wzięły udział szkoły podstawowe oraz gimnazja z całej Polski w trzech kategoriach wiekowych: klasy I-III, IV-VI oraz I-III gimnazjum.

Propozycji jest mnóstwo i na pewno znajdziecie coś dla Siebie. Poza pojawieniem się doodla 8 czerwca na stronie zwycięzca otrzyma 15 000 złotych stypendium, z jego szkoła 25 tysięczny grant na rozwój technologii, a autorzy finałowej piętnastki otrzymają od Googli zestawy komputerowe, także jest o co walczyć.

W jury konkursu, które wybrało finałową piętnastkę nie zabrakło wielkich nazwisk, jak choćby Hanna Wróblewska (dyr. Zachęty), Edward Lutczyn, Iwo Zaniewski, czy popularna dziennikarka i prezenterka telewizyjna Dorota Wellman.

Głosować mogą wszyscy do 3 czerwca na stronie Doodle 4 Google


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.