Facebook Google+ Twitter

Euro w wodzisławskiej Trójce

W szkole w ramach projektu eTwinning organizowany jest turniej MiniEuro 2012.

Drużyna Polski / Fot. Włodzimierz SidorowSzkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Wodzisławiu Śląskim w ramach realizowanego projektu eTwinning pod hasłem: „eTwinning and football” organizuje MiniEuro 2012.

Uczniowie klas od 4 do 6 tworzą 16 drużyn państw, biorących udział w finale Euro 2012. Drużyny składają się z 6 zawodników, w tym co najmniej jednej dziewczyny. Mecze w fazie grupowej zaplanowane są według zasad obowiązujących na mistrzostwach. Czas trwania rozgrywek grupowych przypada na okres od 8 do 20 maja. Już dzisiaj odbyły się pierwsze mecze. Polska wygrała z Grecją 8:0, Niemcy pokonali Portugalię 4:3, a Holandia przegrała z Danią 3:6. Mamy również pierwszych najlepszych strzelców.

Ćwierćfinały odbędą się 30 maja przy udziale widowni kibicującej fair play. Wielki finał dobędzie się 1 czerwca 2012 – zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej zabawy i kibicowania. Szczegóły podane zostaną na stronie szkoły w najbliższym czasie. Adres strony: sp3.wodzislaw-slaski.pl

Imprezy, jakie będą towarzyszyły mistrzostwom, to m.in. quiz na temat wiedzy o Mistrzostwach Europy w piłce nożnej, prezentacje dotyczące kulturalnego kibicowania, wystawy, wywiady z piłkarzami. Więcej informacji na temat całego projektu na stronie szkoły oraz na blogu projektu:
new-twinspace.etwinning.net

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.