Euroliga kobiet: Wysoka porażka Lotosu Gdynia

Lotos Gdynia nadal nie może naleźć skutecznego środka na zwycięstwo w Eurolidze kobiet. Dziś gdynianki przegrały na własnym parkiecie z Casares Walencja. Była to czwarta porażka w obecnych rozgrywkach. Z bilansem 0-4 Lotos zajmuje ostatnie miejsce w grupie C.

Koszykarki Lotos Gdynia nie wzięły przykładu z ligowych rywalek Wisły Can-Pack Kraków i uległy w rozgrywkach Euroligi Ros Casares Walencja 61:85. Podopieczne Krzysztofa Koziorowicza nie miały nic do powiedzenia przez cały okres gry, przegrywając regularnie każdą kwartę spotkania. Zarząd klubu zrezygnował z oprawy artystycznej meczu, a przed spotkaniem na hali zapanowała minutowa cisza.

Lotos Gdynia - ROS Casares Walencja 61:83
(17:18, 16:31, 11:13, 17:21)

Lotos: Tamika Whitmore 17, LaTanya White 16, Magdalena Leciejewska 10, Ewelina Kobryn 8, Monika Veselovski 6, Paulina Pawlak 3, Irini Riuchina 1;
Casares: Elisa Aguilar 16, Erica de Souza 15, Delisha Milton 15, Elena Tornikitou 14, Laia Palau 12, Noemi Jordana 5, Małgorzata Dydek 4, Marina Ferrgaut 2.