Facebook Google+ Twitter

Eurolot od lipca zwiększa liczbę polączeń krajowych

Od 1 lipca Eurolot uruchamia nowe połączenia krajowe. Będą to bezpośrednie połączenia lotnicze między Gdańskiem a Krakowem i Wrocławiem.

Nowe połączenia będą obsługiwać samoloty ATR 42. / Fot. Marcin Jagodziński, Creative Commons 2.5 http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:ATR42_500.jpg&filetimestamp=20051231200053 Pasażerowie, którzy w wakacje będą chcieli skorzystać z usług przewoźnika na trasie z Gdańska do Krakowa będą mogli wybierać z 10 połączeń tygodniowo. Do Wrocławia będzie można skorzystać z 9 lotów tygodniowo. Od 1 września częstotliwość połączeń zostanie zwiększona. Będą odbywać się dwa loty dziennie od poniedziałku do piątku oraz po jednym w soboty i niedzielę.

Trasy te będą obsługiwać samoloty ATR 42. Mogą one pomieścić na swoim pokładzie 46 pasażerów. Spółka planuje także uruchomienie innych bezpośrednich połączeń krajowych z pominięciem Warszawy.

"Pomorskie i Małopolska to dwa największe regiony turystyczne w Polsce. Teraz dzięki bezpośrednim lotom liczymy na ożywienie ruchu turystycznego" - twierdzi dyrektor biura zarządu Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Wojciech Kreft.

Eurolot jest polską linią lotniczą świadczącą usługi w zakresie przewozów regionalnych. Wykonuje loty dla PLL LOT oraz czartery.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.