Facebook Google+ Twitter

Europa jest ślepa na oczywiste zagrożenie

Komu opłaca się to całe zamieszanie z imigrantami? To, że się komuś opłaca, jest oczywiste. Ktoś zachęcił ich by płynęli po lepsze życie do Europy. Czy to ISIS za tym stoi czy ci, którzy stoją za ISIS?

Teorie spiskowe - całym światem rządzi grupa zaledwie kilku osób
Od jakiegoś już czasu to tu, to tam pojawiają się teorie, że światem rządzi grupa osób, które stoją w ukryciu i tylko pociągają za odpowiednie sznurki. Wygląda to mniej więcej tak - gdzieś opłaca się wywołać konflikt zbrojny? No to fruu... ONZ podobno to organizacja przez nich wymyślona i jest na ich usługach. Brzmi niedorzecznie? Na pewno? Niektóre źródła podają, że jest to grupa 130 osób, inne, że to zaledwie 6 czy 7 osób. Ponoć nadrzędnym celem organizacji jest zniszczenie obecnego systemu państwowości. Chcą utworzyć jeden główny rząd, który będzie sprawował kontrolę nad całym światem. Nie będzie wtedy państw i odrębnych rządów.

Ta tajna organizacja zdaniem niektórych zakłada, że w 2050 roku ziemię ma zamieszkiwać jedynie około 3 miliardów ludzi, resztę zamierzają unicestwić wojną i głodem.

Ta sama tajna organizacja podobno podjęła decyzję, że jesienią uderzą na Iran - dlaczego? Oczywiście chodzi o przejęcie kontroli nad źródłami ropy.

Kto stoi za ISIS i kryzysem imigracyjnym
Inne źródła podają, że za powstaniem ISIS stoi potężna, tajna organizacja. Tej samej organizacji zależało, by zdestabilizować Europę poprzez zalanie jej imigrantami. Zakładając, że w tej legendarnej, tajnej organizacji zasiadają możni tego świata, czy nadal tak trudno zrozumieć postawę p. Merkel? Wszyscy już zaczynają widzieć zagrożenie, tylko nie ona. Tak bardzo jej się ten kryzys opłaca?

Pomijając teorie spiskowe
Nawet jeżeli zapomnimy o teorii spiskowej, to i tak kryzys imigracyjny stanowi poważne zagrożenie. Kim są imigranci? To ludzie całkowicie odmienni kulturowo. W ich kulturze kobiety i dzieci są niczym. Dlatego coraz głośniej o gwałtach, jak chociażby o tych w Kolonii. Głośno również o burdach wywoływanych przez imigrantów. Oni tak od pokoleń są wychowywani i to dlatego, są tak roszczeniowo nastawieni do świata. Uważają, że kobiety mają im usługiwać a wszyscy inni utrzymywać.

Co się stanie, gdy sprowadzimy ich do Polski
W naszym kraju od najmłodszych lat wpaja się chłopcom, że kobiety należy chronić i szanować. Równouprawnienie nie ma tu nic do rzeczy. Prawdziwy facet zawsze stanie w obronie swojej kobiety i dzieci. Nietrudno się domyślić co się stanie, gdy imigranci pokuszą się o napastowanie kobiet u nas w kraju. Skończy się to krwawo, bo Polacy nie wybaczą.

Dlaczego rządy europejskich krajów nie dostrzegają tego zagrożenia

W tym momencie wracamy do teorii spiskowej, że stoi za tym zdecydowanie większa siła. Inaczej rządy poszczególnych krajów już dawno wsadziłyby tych imigrantów z powrotem na pontony i wysłałyby ich, skąd przypłynęli. Dlaczego zatem tego nie robią mimo, że imigranci sieją spustoszenie? Mimo, że wśród imigrantów przybywających do Europy, chowają się również terroryści? Dlaczego cicho jest o tym, że do Europy trafiają całe kontenery broni? Komu zależy, by rozsadzić Europę od środka?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.