Facebook Google+ Twitter

European Start-up Days

European Start-up Days, jako część Europejskiego Kongresu Gospodarczego, zadebiutowało w 2016 roku. Dziś, czekamy na drugą edycję projektu – konferencji, na której mogą zaprezentować się wszyscy Ci, którzy mają pomysł na biznes.

 / Fot. [źródło: https://www.flickr.com/photos/drabikpany/8914679987]

Europejski Kongres Gospodarczy (EEC)


W tym roku już po raz dziewiąty w Europie Centralnej odbędzie się spotkanie biznesowe, którego celem jest odnalezienie odpowiedzi na pytania o przyszłość polskiej ekonomii na tle Europy. IX Europejski Kongres Gospodarczy zawita do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach w dniach 10-12 maja 2017. W konferencji udział weźmie ponad 390 prelegentów, a wśród nich prezesi, dyrektorzy, kierownictwo takich firm jak PGNIG SA, Deloitte, Microsoft, czy PNK ORLEN SA. Partnerem Strategicznym EEC jest Polski Fundusz Rozwoju. Właśnie w ramach Europejskiego Kongresu Gospodarczego odbędą się European Start-up Days.

European Start-up Days


 / Fot. [źródło: www.estartupdays.eu/pl/]
Na stronie organizatora czytamy: „European Start-up Days to zupełnie nowa konferencja, która zapewni każdemu, kto ma pomysł na biznes i chce go wdrożyć lub rozwinąć na szerszą skalę, możliwość zaprezentowania się i nawiązania współpracy z inwestorami i ekspertami”. W tym roku odbędzie się już druga edycja konferencji.
 / Fot. Zbiór własny
Podczas European Start-up Days, które odbędą się
w Spodku w dniach 11-12 maja 2017 r. wystąpi 62 prelegentów. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wejść na stronę www.estartupdays.eu/pl/ i zarejestrować się wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Start-up Challenge – Tak się rodzi biznes!


Oprócz prelekcji podczas konferencji będzie można również przyjrzeć się z bliska procesowi powstawania biznesu, a wszystko za sprawą Start-up Challenge. Jest to możliwość zaprezentowania swojego pomysłu na biznes, skonfrontowania się z tymi, którym się udało, a może nawet pozyskania inwestora.

Wszystkie innowacyjne koncepty można było zgłaszać do 26 kwietnia 2017 roku w sześciu kategoriach tematycznych:

• Tradition & modernity. Przemysł, energia, telekomunikacja, logistyka
• Industry 4.0. Robotyka, automatyzacja, IT, nowe materiały
• Lifestyle. Przemysł czasu wolnego, inne
• Business & ICT. Zarządzanie, analityka i procesy decyzyjne, HR
• For human. Biotechnologia, medycyna, ekologia
• Client & business. Handel, customer experience, fintech

Wystartuj!


Nawet jeśli nie masz jeszcze pomysłu na swój biznes, lub przegapiłeś okres zgłoszeń do Start-up Challenge, to warto odwiedzić Spodek w dniach 11-12 maja 2017 roku. Daj się zainspirować. Słuchaj. Chłoń wiedzę. Wystartuj.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.