Facebook Google+ Twitter

Europejska trasa Stinga. Odwiedzi Polskę!

Na początku przyszłego roku Sting wyruszy w jubileuszową trasę po Starym Kontynencie. Będzie świętował 25-lecie kariery. W jego planach jest również Warszawa.

 / Fot. David Shankbone/CC 3.0Trasa "Back to Bass" rozpocznie się 5 lutego w brytyjskim mieście Gateshead. Koncert w Warszawie zaplanowany jest na 15 lutego, muzyk wystąpi w Sali Kongresowej. Stolica będzie jedynym polskim miastem, jakie odwiedzi.

Brytyjczyk zagra także w Austrii, Czechach, Holandii i Danii. Kilkakrotnie wystąpi w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Szwecji i we Francji. Podróż po Europie zakończy 15 marca.

Sting zagra zarówno znane przeboje z początków jego kariery ("The Dream Of The Blue Turtles"), a także te zupełnie najnowsze ("Live in Berlin"). Swój występ urozmaici najsłynniejszymi utworami z repertuaru The Police.
Ze Stingiem zagrają: jego wieloletni gitarzysta Dominic Miller, Rufus Miller (gitara), Vinnie Colaiuta (perkusja), Peter Tickell (skrzypce elektryczne) i Jo Lawry (wokal).

Przedsprzedaż biletów dla polskiego fan clubu artysty ruszy 22 listopada o godz. 10. Normalna sprzedaż biletów zaplanowana jest na 25 listopada od godz. 10.

Bilety dostępne będą w cenie: 556,50; 446,50; 391,50 i 226,50 złotych. VIP: 1056,50; 946,50 i 891,50 złotych (za livenation.pl).

Źródło: Sting.com

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.