Facebook Google+ Twitter

Europejski Memoriał Generała Maczka - zagraj nie tylko na boisku!

Tylko do niedzieli można zgłaszać się do udziału w Europejskim Memoriale Generała Stanisława Maczka Drużyn Harcerskich w piłce nożnej. Turniej odbędzie się w Warszawie od 19 do 21 listopada. Mogą wziąć w nim udział harcerze i skauci.

Każdy zespół walczy nie tylko o nagrody od sponsorów, ale wyjątkowe puchary / Fot. Wojtek PuchaczZespoły piłkarskie składające się z sześciu zawodników damskich, męskich lub mieszanych (plus dwóch rezerwowych opcjonalnie) mogą zarejestrować się w jednej z dwóch grup wiekowych: 10-15 lub OPEN (otwartej dla każdego niezależnie od wieku).

W sobotę na boisko wyjdą zespoły w kategorii 10-15. W tym czasie starsi harcerze wezmą udział w grze miejskiej. Jej trasa będzie wiodła przez najważniejsze atrakcje turystyczne miasta. W niedzielę sytuacja się odwróci.

Mecze będą rozgrywane na hali sportowej Zespołu Szkół nr 55 (ul. Gwiaździsta 35). Uczestnicy imprezy będą nocować w jednej z bielańskich szkół. Udział w turnieju jest bezpłatny.

Memoriał Generała Maczka odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta m.st. Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz. Patronat nad imprezą objęli PZPN, naczelnik ZHP, Stowarzyszenie Harcerskie, SHK "Zawisza" FSE. Turniej jest organizowany w ramach starań Warszawy o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2016.

Więcej informacji o Memoriale Generała Maczka na www.memorialmaczek.com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.