Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4097 miejsce

Europoseł Jacek Włosowicz otworzył biuro w Ostrowcu Świętokrzyskim

W niedzielne popołudnie, 10 marca 2013 roku poseł do Parlamentu Europejskiego Jacek Włosowicz (Solidarna Polska) otworzył kolejne swoje biuro poselskie na terenie województwa świętokrzyskiego - tym razem w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Europoseł Jacek Włosowicz i pełnomocnik Solidarnej Polski w powiecie ostrowieckim, Joanna Francuz. / Fot. Krzysztof KrzakTym samym rozpoczęło się oficjalne budowanie struktur Solidarnej Polski na terenie miasta i powiatu ostrowieckiego. Społecznym pełnomocnikiem tej partii i szefową nowo otwartego biura została Joanna Francuz znana ze swoich aktywnych działań w Stowarzyszeniu na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych "Tacy Sami" w Ostrowcu Świętokrzyskim czy w Radzie Osiedla Rosochy. - Swoją osobą i konkretnymi działaniami, bez indoktrynacji, będziemy wychodzić do mieszkańców miasta i powiatu, bo któż lepiej niż osoby pochodzące z tego rejonu zna potrzeby i specyfikę Ostrowca i okolic - mówiła mediom przed oficjalnym otwarciem biura europarlamentarzysty, Jacka Włosowicza. - Mamy nadzieję, że poprzez pracę na rzecz ludzi, głównie potrzebujących, uda nam się coś zmienić w naszym mieście, przede wszystkim przerwać ogólnie panujący marazm. Gwarantem tego są już pierwsze osoby, które zadeklarowały pracę w strukturach Solidarnej Polski.

W biurze europarlamentarzysty, Jacka Włosowicza, które mieści się w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ulicy Okólnej 4 będą Poświęcenia lokalu biura dokonał ksiądz Marek Tabaszewski. / Fot. Krzysztof Krzakrównież prowadzone w każdy trzeci wtorek miesiąca, w godzinach 11 - 17, bezpłatne porady prawne. Mieszkańcy będą tu mogli również przyjść z wszelkimi swoimi problemami i inicjatywami. Biuro będzie otwarte w poniedziałki od 11 do 15 oraz we wtorki i czwartki w godzinach 10 - 15. - Mam nadzieję, że nasze działania na terenie powiatu ostrowieckiego będą realne i konkretne. Deklarujemy wolę współpracy ze wszystkimi, którzy będą chcieli wraz z nami poszukiwać konkretnych rozwiązań problemów mieszkańców - mówił podczas inauguracji pracy swojego biura Jacek Włosowicz, poseł do Parlamentu Europejskiego. Dodał również, iż współpraca wszystkich podmiotów politycznych jest niezbędna, bo tego wymaga demokracja. Poza tym nikt nie ma patentu na uniwersalność swoich rozwiązań.

W przecięciu wstęgi uczestniczył też najmłodszy zwolennik Solidarnej Polski i europosła Jacka Włosowicza. / Fot. Krzysztof KrzakW uroczystym otwarciu biura Jacka Włosowicza w Ostrowcu Świętokrzyskim wzięli udział jego asystenci, pracujący tak w Brukseli, jak i w Kielcach, a także pełnomocnicy Solidarnej Polski z powiatów: skarżyskiego i starachowickiego i członkowie partii z Ostrowca Świętokrzyskiego. Jedynym posłem, który przysłał swojego przedstawiciela na tę uroczystość okazał się Jarosław Górczyński (PSL), który ustami dyrektorki swojego biura, Agnieszki Rogalińskiej, zadeklarował wolę współpracy na rzecz regionu i jego mieszkańców. Poświęcenia lokalu dokonał powiatowy kapelan Solidarnej Polski, ksiądz Marek Tabaszewski. Nie obyło się również bez oficjalnego przecięcia wstęgi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.