Facebook Google+ Twitter

Europoseł Wojeciechowski donosi na Dworaka do prokuratury

Janusz Wojciechowski z PiS, złożył doniesienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez Jana Dworaka.

 / Fot. Sławek/CC 2.0Przypomnijmy, ostatnio NIK w swoim raporcie zarzucił Dworakowi, że kierowana przez niego KRRiTV działa na szkodę budżetu państwa. Według NIK ludzie Dworaka przyznają koncesję firmom medialnym, które są niestabilne finansowo. Ich sytuacja jest na tyle zła, że KRRiTV musi rozkładać im opłatę koncesyjną na raty (niektórzy będą ją spłacali przez cały okres obowiązywania koncesji), a w związku z tym działają "niegospodarnie".

Dworak odrzuca te zarzuty; twierdzi, że KRRiTV przyznała koncesję tym firmom, ze względu na interes publiczny. NIK ponownie obala tezy Dworaka: ""W uzasadnieniu decyzji wykazano przesłanki ważnego interesu koncesjonariusza, tj. trudną sytuację finansową tych spółek, uniemożliwiającą dokonanie jednorazowego wydatku w wysokości pełnej opłaty, natomiast nie wykazano przesłanek uznania ważnego interesu publicznego" - czytamy w jej raporcie.

Znajdź nas na Google+Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (24):

Sortuj komentarze:

Janusz
 • Janusz
 • 14.07.2012 22:03

@Marek Ch.-chodziło mi o tego durnia od telewizji ,tobie bym tego nie napisał.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@janusz Dzisiaj 12:46
Przepraszam, ale innego pyska nie mam. Pan Bóg, jeżeli w niego wierzysz, obdarzył mnie takim jak widzisz. Zdaję sobie sprawę z tego, że powinienem dostać lepszy, ale cóż... niezmierzone są wyroki Boskie...

Komentarz został ukrytyrozwiń
janusz
 • janusz
 • 13.07.2012 12:46

jaki to głupkowaty pysk z wąsami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Matoł z PO Dzisiaj 10:40
No i już pampersa założyłem @Matole..., bo mówisz, że może się przydać? Posłuchałem, ale póki co, to spytam: w służbach robiłeś czy wynajmiesz kogoś? Zawsze to lepiej wiedzieć, jeżeli już tak zapowiadasz i IP zachować.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Matoł z PO
 • Matoł z PO
 • 12.07.2012 10:40

@M. Chorążewicz - nie podskakuj ,bo Cie żaden lekarz nie poskłada.Zachowujesz się chwilami, jakbyś tracił przytomność - miej miarę ! koleś!

Komentarz został ukrytyrozwiń
abc
 • abc
 • 12.07.2012 10:06

Janusz Wojciechowski z PiS - nie jest moim autorytetem, a własciwie czym się wyróżnił z tłumu oprócz tego donosu ? może mnie jakiś nawiedzony z pisu oświeci ? prosze o kaganek oświaty w tej materii.

Komentarz został ukrytyrozwiń
-
 • -
 • 12.07.2012 09:23

@Marek Chorążewicz- jest antyPOlska GW ,jest antyPOlska TVN,wiec nie widzę powodu ,aby nie miało istnieć katolickie ,polskie TV Trwam (To się nazywa pluralizm) i po co zaraz donosicielstwo .

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Visha Dzisiaj 00:10
Pisowcy uczyć się tego nie muszą. Mają te umiejętności we krwi, jak większość niepisowców, ale oni rozwijali te umiejętności za czasów premierowania prezesa. Obecna ekipa również dolewa oliwy do ognia z tym donoszeniem dając oficjalną zachętę . Chociażby ostatnie reklamy: "Zakapuj swojego szefa, gdy używa nielegalnego oprogramowania" i można by znaleźć kilka innych. ACTA nie wyszło... to trzeba działać inaczej...Wrócić do starych, stalinowskich, wypróbowanych metod...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Visha
 • Visha
 • 12.07.2012 00:10

Panowie pisowcy z coraz wiekszym zacieciem zajmuja sie ostatnio donoszeniem. Skad im sie to bierze?

Komentarz został ukrytyrozwiń
moo
 • moo
 • 11.07.2012 22:33

http://www.youtube.com/watch?v=L_f8wwoNBA8#t=3h31m30s pisowskie państwo układów i układzików w którym swoje biznesiki załatwiali na telefon. tego im brakuje

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.