Facebook Google+ Twitter

EuroPride 2010: kolorowa parada przeszła ulicami Warszawy

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-07-17 16:59

Europride 2010 - najważniejsza europejska manifestacja mniejszości seksualnych przeszła ulicami Warszawy. Jej uczestnicy maszerowali Marszałkowską i Alejami Jerozolimskimi aż do placu Konstytucji, gdzie na zakończenie wydarzenia poleciał hit "YMCA", autorstwa Village People. W trakcie trwania Europride doszło także do kontrmanifestacji, wśród nich zorganizowany przez Młodzież Wszechpolską Marsz Grunwaldzki.

1 z 6 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Parada rozpoczęła się o godzinie 12. Fot. Izabela Nowak
Parada rozpoczęła się o godzinie 12. Fot. Izabela Nowak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (33):

Sortuj komentarze:

Homofobia w Polsce i uprzedzenia, są tak bardzo zakorzeniona w ludziach, że chyba nie wszyscy sobie zdają z tego sprawę.
Gdy heteroseksualny osobnik/czka żyje w samotności lecz nie stroni od kolegów ( w przypadku mężczyzn ) lub koleżanek ( w przypadku kobiet ) to nie ma takiej możliwości, żeby nie był/a na językach otoczenia, sąsiadów i wszyscy się zastanawiają i plotkują zamiast zaczerpnąć informacji u żródła, no tak tylko kto odważy się na kontakty z "homoseksualistami" lub "lesbijkami" .
W Polsce wększe poszanowanie ma np. rozwodnik niż singiel, a przecież niektórzy po prostu są cierpliwi i wiedzą kogo szukają lub wybierają karierę !
Jak szukasz pracy to lepiej żebyś też nie był/a singlem, dla wielu pracodawców jest to bardzo istotne .

Najgorsze jest jednak to, że postawy takie zaszczepiane są od szkoły podstawowej, można się także zastanawiać czy właśnie te uprzedzenia od młodych lat nie są jednym z powodów, przez który młody człowiek kompletnie ogłupiony wykształca w sobie homoseksualne popędy .

No i niekompetentni mędrcy, ich należy unikać jak ognia !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Tomaszu Petry pisze Pan o mnie że: " Pan ma swoje zdanie , już znane " , tylko ja jeszcze nie określiłem się nawet.
Na razie zadawałem Panu pytania, które wiem, że są dla Pana bardzo trudne a Pan unikał odpowiedzi na nie !

Jeśli Pan unikał odpowiedzi na nie to zadawałem inne.

Jeszcze chciałbym wrócić do ważnej sprawy, mianowicie o moje wcześniejsze pytanie:

" Jeśli : " JEST PRAWO NATURALNE! Wszystko, co od niego odbiega, jest dewiacją " - jak w tym wypadku oceniać duchownych ? ",
które dotyczyło duchownych i ich życia a Pan odpowiedział:

" Niestety, ma pan rację co do niektórych duchownych ze skłonnościami pedofilskimi czy homoseksualnymi, ale stanowią oni margines Kościoła(ów). Są oni przecież ludźmi i grzech również ich dotyka "

- to ja Panu teraz wyjaśniam, że nie chodziło mi o ten margines tylko o większość, która żyje w celibacie więc jak Pan napisał wcześniej jest sprzeczne z jak to Pan określił PRAWEM NATURALNYM !


Co do dinozaurów to znów nie odpowiedział Pan na zadane pytanie:

" Drogi Panie Tomaszu :) a czy wierzy Pan , że dinozaury wyginęły setki milionów lat temu ? "


Wcześniej pisał Pan:

" Opinie Światowej Organizacji Zdrowia akuratnie nie mogą być dla mnie bardziej autorytatywne niż nauka Kościoła ( pamiętajmy o wpadce Światowej Organizacji Zdrowia w sprawie szczepionek na świńską grypę).Inne instytucje i instytuty polskie i amerykańskie kreują opinie takie, jakie im są wygodne i na jakie właśnie jest zapotrzebowanie. "

Mam wrażenie, że to Pan kreuje opinie takie jakie są wygodne Panu, a które nie mają potwierdzenia w poważnych instytucjach naukowych jaką jest na pewno Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), Polskie Towarzystwo Seksuologiczne lub Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Przemysławie, ponoć dinozaury jeszcze gdzieś istnieją, no bo przecież nie wystąpiłyby w filmie Spielberga ( i chyba wszystkich ich tam nie uśmiercili). Czy o to Panu chodziło? Czy jest sens prowadzenia dalszej konwersacji na tern temat, skoro - jak widzę , sprowadza się ona do zwykłego ble -ble? Wyraziłem swoją opinie na określony temat i jej nie zmienię - Pan ma swoje zdanie , już znane; Pan nie potrzebuje wcale być przekonanym, a ja przekonywać też nie zamierzam. Nasz czas jest zbyt cenny, by go marnować na jałowe dyskusje. Gdy osiągniemy metę naszego życia, po "tamtej stronie" wszystkie odpowiedzi będą proste. Zapewniam Pana i pozdrawiam, Tomasz Petry

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Marku Sokół , póki pan Tomasz Petry nie dołączy i nie dokończy tej internetowej konwersacji ze mną mogę Panu poświęcić czas i podzielić się z Panem moimi odczuciami i wiedzą :)

Na początku niech mi Pan wyjaśni czy pisze Pan jakimś tajemniczym kodem ( przenośniami ), który nie dociera do mnie czy może naprawdę Pan uważa, że dinozaury wyginęły setki lat temu a jeśli tak to ile według Pana wiedzy tych setek było ?
Oczywiście będę wdzięczny za zamieszczenie linków do żródła Pana wiedzy !

Jest to ważny warunek , żeby się Pan określił, gdyż od tego będzie zależał mój następny komentarz :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dinozaury wyginęły setki lat temu. Moim zdaniem tych osób nie da się nawrócić, szatan cieszy się takimi ślepcami, którzy walczą i myślą, iż mają rację. Gdyby każdy z nas urodził się w Arabii Saudyjskiej sprawa homoseksualizmu byłaby dla nas oczywista i nie do negocjacji, czy jakiś tam rozmów, w Arabii odpowiedzią byłby ostry miecz. Przemku! Czasem kilka słów nie wystarczy i trzeba napisać pięćdziesiąt i więcej, ale to docenisz gdy Polska wzorem zachodu stanie za dekadę lub dwie islamska! Wtedy dopiero będziesz prosił o chrześcijan, którzy będą się z Tobą kłócić. Ogólnie mówiąc Twoja argumentacja nie przekonuje mnie. Gdyby wszystko poddać tylko i wyłącznie i rozumowi, to bilibyśmy jak zwierzęta! Ja zwierzakiem nie jestem! Więc myślę, iż Bóg in Jego Słowo istnieje! A większość osób biorących udział w tego typu paradach/demonstracjach/beznadziejnych spotkaniach zapomina się o tym zapominać! Bóg, szatan, piekło, czyściec i niebo naprawdę istnieją! Diabeł tylko się cieszy widząc takie demonstracje, po śmierci każdego skasuje bez litości.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Drogi Panie Tomaszu :) a czy wierzy Pan , że dinozaury wyginęły setki milionów lat temu ?


Napisał Pan ponad 50 słów a wytarczyło tylko kilka :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Drogi Panie Przemysławie. Nie zamierzam , bo nie mam ku temu sposobności, czasu i ochoty, nawracać "gejów paradujących"- O innych pisałem. Poza tym, co mają do tej dyskusji szczątki dinozaurów? Były i wyginęły; może uda się któregoś sklonować?
Dla mnie pewne rzeczy, pewne zjawiska są oczywiste . Rożki u "paradujących" nie są rogami ślimaków, a więc są symbolem Złego, Szatana. I to mi wystarczy, by określić przynależność ideologiczną paradników.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jest jeszcze trzecia odpowiedż, o której zapomniałem napisać " nie wiem " .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pisze Pan : " Nie uważam, że wszystkie , pozachrześcijańskie wartości są złem. To Pan mi próbuje coś wmawiać, czego nie powiedziałem. "
Wcześniej pisał Pan :
" Przyzwolenie na obsceniczne zachowania na platformach ( niech będzie nawet jeszcze bardziej kolorowo- tęczowo) to przyzwolenie na rozszerzanie się zła, zwłaszcza, że dla wielu uczestników i uczestniczek tych parad (także tej ostatniej, warszawskiej) diabelskie różki stały się elementem nie tylko ozdobnym, lecz również swoista deklaracja przywiązania do innych wartości, niż chrześcijańskie. Więc mamy tolerować zło? "


Pisze Pan : " Tych ludzi nie da sie nawrócić, bowiem wszelkie formy nawracania odrzucą - ci paradujący. "
Czy już Pan kiedyś próbował ich nawracać ?

Czy wierzył by Pan w Boga gdyby urodził się Pan np: w Arabii Saudyjskiej ?

Jak pojedzie Pan np: do Iranu nagle okarze się , że będzie Pan w mniejszości .
Czy będzie w porzątku jak ktoś zakarze Panu wtedy obnosić się ze swoją odmiennością ?

Czy uważa Pan, że szczątki dinozaurów to mystyfikacja ?


Jeśli był by Pan tak łaskaw na pytania ( są 4 ) odpowiedzieć tylko "tak" lub "nie" to będę wdzięczny :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tych ludzi nie da sie nawrócić, bowiem wszelkie formy nawracania odrzucą - ci paradujący. Sa natomiast homoseksualiści, którzy nie praktykują stosunków seksualnych z osobami tej samej płci i ze swoim problemem nie obnoszą się . Znam takich i niektórzy sa moimi przyjaciółmi. Rozmawiamy na te tematy. Praktykują wstrzemięźliwość seksualną, mając świadomość swojego "defektu. Sa to mimo wszystko sympatyczni i bardzo wartościowi ludzie . Próbują tez ułożyć sobie związki z partnerkami. I to mi się podoba - idą pod prąd własnej dysfunkcji, nie maja pretensji do Pana Boga. Ich wiara jest godna podziwu. Nie uważam, że wszystkie , pozachrześcijańskie wartości są złem. To Pan mi próbuje coś wmawiać, czego nie powiedziałem.
Zenon Kosidowski usiłował naukowo wyjaśnić pewne wydarzenia biblijne, ale mu nie specjalnie wyszło. Wiary naukowo nie da sie wyjaśnić, bo wtedy przestałaby być wiara, lecz wiedzą. Historia biblijna stworzenia pierwszych ludzi - Adama i Ewy jest obrazem symbolicznym, przekazanym stosownie do ówczesnego sposobu rozumowania człowieka. Również sprawa owego grzechu pierworodnego. Według niektórych teologów, ów "zakazany owoc", który spożyła biblijna E wa, dzieląc sie nim z Adamem za namową Węża ( Szatana), wiąże się z seksem, a właściwie z ogromnymi możliwościami wykorzystania go przeciw NATURALNEMU PRAWU, JAKIM JEST PRAWO BOŻE. Seks jest potrzebny, seks może dawać przyjemność, wzmacniać miłość wśród małżonków, pełni ważna rolę prokreacyjną, ale jednocześnie, niewłaściwie wykorzystany, może zniszczyć, zdegenerować człowieka, zniszczyć rodzinę. Znowu biblijna historia dwóch miast: SODOMY I GOMORY - ich zagłada wiąże się z rozpustą seksualną ich mieszkańców, z dewiacjami seksualnymi , których jedną była sodomia. Tam nasi współcześni uczestnicy parady gejów i lesbijek mieliby na prawdę raj. Wiemy, czym się to skończyło. Szatan doskonale wie, w jaką sferę ludzkiego życia uderzyć, by popsuć plan Boży względem każdego człowieka. Bóg dał człowiekowi wolną wole, szanuje jego decyzje (rzadko interweniuje), ale po śmierci rozlicza. Polecam świadectwo Glorii Polo ( można ściągnąć w Googlach ). Jeśli pan poczyta albo posłucha , to powiem, ze wygrał Pan

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.