Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

28816 miejsce

Eurowizja 2011. Magda Tul po pierwszej próbie

Kilkanaście minut przed godziną 11 w Esprit Arena zakończyła się próba naszej reprezentantki w tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji.

Magda podczas próby / Fot. Alain Douit, Pieter Van den Berghe, EBU, źródło: eurovision.tvMagdzie Tul na scenie towarzyszyło pięć osób: dwie tancerki i trzyosobowy chórek. W strojach na dzisiejszej próbie dominowała czerń. Tłem polskiej próby były wizualizacje w stylu świateł disco. Podczas zwrotek przybierały barwy niebieskie, a w refrenach i finale utworu przechodziły w pomarańczowe. Podobnie jak podczas Krajowych Eliminacji, tak i na scenie w Düsseldorfie polskiej ekipie towarzyszyły efekty specjalne w postaci dymu.

Jak na pierwszą próbę, wokalnie wypadło nienajgorzej, choć wiele osób obecnych w Esprit Arenie zwróciło uwagę, że pomimo wielu ruchów, które Magda wykonuje na scenie, jej wokal jest imponujący.Polska ekipa w Centrum Prasowym / Fot. Elke Roels, EBU, żródło: eurovision.tvPo próbie Magda wzięła udział w konferencji prasowej. Dziennikarzom zgromadzonym w centrum prasowym opowiedziała między innymi, dlaczego zdecydowała się wziąć udział w Krajowych Eliminacjach i co skłoniło ją do wyboru pierwszej pozycji startowej w eurowizyjnym półfinale. Wyjaśniła także dlaczego zdecydowała się zaśpiewać piosenkę w języku polskim. Magda wyraziła zadowolenie ze swojej pierwszej próby, mając nadzieję, że kolejne będą lepsze. Organizatorów pochwaliła za profesjonalizm.

Polska reprezentantka wystąpi podczas pierwszego półfinału tegorocznej Eurowizji, który odbędzie się 10 maja o godzinie 21.00
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Jarosław
 • Jarosław
 • 11.05.2011 07:56

Beznadziejny chórek. Przez to całość wypadła słabo

Komentarz został ukrytyrozwiń
2035
 • 2035
 • 10.05.2011 23:28

I po ptakach, co mnie wcale nie zaskoczyło. Magdę zjadła trema, choreografia to była porażka - banalna, bez sensu i ten "stójkowy", który nie miał grama wyczucia rytmu i wyglądał jakby go zmuszono do zaśpiewania - już lepiej się ruszali na polskich eliminacjach - poza tym, czy nikt nie powiedział Magdzie, że takie wykrzywianie twarzy przy najeździe kamery paskudnie ją oszpeca? Że o makijażu nie wspomnę... na miejscu Magdy zabiłabym "mejkpistkę"

Komentarz został ukrytyrozwiń
Perl
 • Perl
 • 09.05.2011 14:08

Szczerze to uważam że najsłabszy to ma Ona strój zamiast podkreślać jej atuty szpeci ją. O wiele lepiej wyglądała w tym czarnym.

Komentarz został ukrytyrozwiń
piotr machnik
 • piotr machnik
 • 08.05.2011 20:07

na 100 procent na samym końcu

Komentarz został ukrytyrozwiń
agusia
 • agusia
 • 07.05.2011 19:58

ja myślę że jest ok ;) tego pana trzeba jakoś wkręcić!!! jest rodzynkiem ;]
o! mam nadzieje że będzie dobrze ;))

Komentarz został ukrytyrozwiń
basia
 • basia
 • 02.05.2011 17:48

nie no chórek masakra,kładzie całą piosenke!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja myślę, że nie ma jeszcze pomysłu, co ten pan miałby robić ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
ewunia
 • ewunia
 • 01.05.2011 15:58

wokal fajny;) jeszcze można coś poprawić ale moc jest;] problem to nadal chórek - temu panu coś nie idzie;P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.