Facebook Google+ Twitter

Evan Invisible - Preludium

Evan Invisible to film opowiadający historię młodego chłopaka, który otrzymał od życia niesamowity dar. Akcja filmu rozgrywa się w małym, fikcyjnym miasteczku o nazwie Colorado.

Plakat / Fot. Materiały promocyjneKto z nas nie chciałby zostać super bohaterem? Kto nie czuje w sobie chodź odrobiny super mocy i zdolności? Niestety, żyjemy tylko w realnym świecie, lecz dzięki telewizji i filmom takim jak Evan Invisible możemy przenieść się w świat, w którym nie ma ograniczeń i barier umysłowych.

Evan to młody chłopak, który wychowywał się samotnie w małym fikcyjnym miasteczku Colorado. Chłopak ma wiele tajemnic i sekretów skrywanych przed całym światem. Evan posiada bowiem moc, dar szczególnie niesamowity. Potrafi.. znikać! Posiada jeszcze jedną wspaniałą zdolność, jest człowiekiem "prawym" o dobrym sercu, pragnie pomagać i pomaga ludziom w potrzebie.

Przenieś swoją wyobraźnię w świat fikcji i przygody i obejrzyj film, który z pewnością, wyzwoli w tobie ogromną moc! Jak potoczą się losy Evana? Kontynuacja zapowiedziana jest na połowę 2010 roku.
***

Film Ze Stajni:
Shadowrun Movies Production.
Scenariusz i Reżyseria:
Robert Dąbrowski
Obsada:
Rafał Szydłowski, Mikołaj Stosio, Monika Raczkiewicz, Martyna Kowalek,
Mariusz Jaguścik, Rafał Kowalski, Paulina Sułkowska.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.