Facebook Google+ Twitter

Event piłkarski

Imprezy integracyjne są bardzo lubiane przez pracowników, czemu oczywiście trudno się dziwić. Jednym z popularnych eventów jest piknik piłkarski.

 / Fot. zdjęcie pochodzi z serwisu http://www.ateam-event.plPolska nie jest może piłkarską potęgą, ale naszej drużynie narodowej kibicuje naprawdę wielu ludzi, a niedawne Euro 2012 tylko potwierdziło ogromne zainteresowanie.
Imprezy integracyjne związane z futbolem to ciekawy pomysł, który powinien spodobać się pracownikom. Pamiętać jednak trzeba, że skierowany jest raczej dla firm, w których pracują głównie mężczyźni, jak np. przedsiębiorstwa budowlane czy informatyczne. Choć warto pamiętać że wiele firm eventowych w czasie pikniku piłkarskiego organizuje szereg innych zabaw dla dzieci, czy osób towarzyszących. Są to m. in. konkursy plastyczne, muzyczne, zajęcia ruchowe - nikt więc raczej nie będzie się nudził.

Pod nazwą piknik lub piknik piłkarski, poza zwyczajnym meczem pracowników. kryją się różne konkurencje. Są to m. in. mega piłkarzyki, wzorowane na popularnej grze, spotykanej w barach czy świetlicach szkolnych. Tyle że plastikowych zawodników zastępują prawdziwi ludzie, którzy zostają zaczepieni do poprzeczek i mają ograniczone ruchy.

Wśród fanów piłki nożnej ogromne emocje zawsze wzbudzają rzuty karne. Niektóre strzały (zazwyczaj niecelne) pamięta się latami, jak choćby pudło Roberto Baggio w finale Mistrzostw Świata w USA w 1994 roku. Uczestnicy mogą przekonać się na własnej skórze, że to nie łatwa sprawa, mimo że oglądając zawody w telewizji wydaje się inaczej. Wygrywa oczywiście drużyna, która strzeli więcej goli.

Wiele precyzji wymaga konkurencja związana z bramkami celnościowymi. Zawodnik musi wycelować w specjalne dziury, które umieszczone na specjalnej płachcie bronią dostępu do bramki. Uczestnik z największa liczbą goli wygrywa, żeby jednak zostać królem strzelców trzeba mieć naprawdę dobrą technikę.

Na taką imprezę integracyjną zawsze dobrze jest zabrać najmłodszych- każdy chyba pamięta swoje dzieciństwo i frajdę, jaką sprawiała gra w piłkę. Pewnie wielu starszych żałuje przerwania treningów, oglądając w telewizji piłkarzy zarabiających ogromne sumy. Dla dzieciaków będzie to dobra okazja to złapania „bakcyla”, jeśli oczywiście wcześniej już go nie połknęli.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.