Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3678 miejsce

Eventiada Awards 2016 zaprasza uczestników z Europy Wschodniej

V Międzynarodowy Konkurs projektów komunikacyjnych Eventiada Awards 2016 zaprasza uczestników

V Międzynarodowy Konkurs projektów komunikacyjnych Eventiada Awards 2016 zaprasza do wzięcia udziału, studentów, firmy, organizacje, rządy i uczniów z Europy Wschodniej. Ilość nominacji w konkursie w tym roku składa się z 26 w pięciu blokach: kategorie studenckie, kategorię korporacyjne, kategorię zdrowego stylu życia, specjalne nominacje i nominacje dla dzieci w wieku szkolnym. Zgłoszenia do konkursu można składać bezpłatnie w języku rosyjskim lub angielskim na stronie internetowej: www.ldfforum.com do dnia 30 września 2016 r.

W 2015 roku w konkurencji wzięli udział projekty z 80 miast Rosji i Białorusi, studenci z 99 uczelni wyższych i przedstawicieli ponad 100 firm, instytucji rządowych i organizacji publicznych. Łączny zasięg studentów wyniosła 150.0000 osób. W 2016 roku, geografia konkursu jest poszerzona, oprócz Rosji i Białorusi, konkurs rozprzestrzenił się na cały region Europy Wschodniej. Ponadto przedsięwzięcia Eventiady w kategorii wydarzenia konkursowe weszły do "Dialogu Międzynarodowego Forum pokolenia liderów» (Leadership Forum Dialogu). Uroczystość odbędzie się w ostatnim dniu Forum w Moskwie 11 listopada 2016 r.

Alexey Safronov, dyrektor generalny grupy komunikacyjnej "Orta", przewodniczący Forum "Dialog Liderów pokoleń":"Mamy przyjemność zaprosić aktywnych ludzi i organizacji, począwszy od dzieci w wieku szkolnym i studentów do szefów regionów i obszarów, dużych firm i ministerstw. Naszym celem jest uruchomienie dialogu liderów pokoleń, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami, ponieważ każde pokolenie ma swoje zalety ".
Organizatorzy Eventiada Awards oraz "Dialog liderów pokoleń" : grupa komuniacyjna"Orta", rosyjskie Stowarzyszenie Menedżerów, Wydział Filozofii Moskiewskiego Państwowego Uniwersytetu. i Rosyjski Państwowy Uniwersytet Nauk Społecznych. Blok nominacji do "zdrowego stylu życia" jest przedstawiony przez firmę Boehringer Ingelheim, a blok nominacji student – przez firmę Tele2. Rosyjskie partnerzy medialne agencja "Russia Today" i strona Sostav.ru. W tym roku partnerzy forum są Międzynarodowe Stowarzyszenie PR ICCO i IPRA i znane media The Holmes Report.Partneramy forum są: AKMR, RASP, AKOS, RF CCI.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.