Facebook Google+ Twitter

Event-koncert

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-05-26 12:59

Fundacja "Omega Pomagamy" pragnie serdecznie zaprosić na wyjątkowe wydarzenie - koncert z aukcją charytatywną "Życie dla Kacpra". To akcja medialna z udziałem znanych osób zorganizowana na rzecz pięcioletniego Kacpra Janiaka.

Chłopczyk chorujące na neuroblastomę w IV stopniu. Jest po chemioterapii oraz autologicznym przeszczepie szpiku kostnego. Obecnie w Polsce nie ma dostępnej, skutecznej metody leczenia nowotworu, na który choruje chłopiec. Ostatnią nadzieją na życie dla Kacpra jest nowatorska metoda dostępna poza granicami kraju, polegająca na leczeniu przeciwciałami GD2 (metoda ta zapobiega nawrotom choroby). Koszty leczenia, to ok. 200 tys. Euro. Powyższa kwota jest celem działań Fundacji, w tym planowanej akcji charytatywnej.
Ten niezwykły event zaplanowany jest na 29 maja br. odbędzie się w Wyższej Szkoły Menedżerskiej na ul. Kawęczyńskiej 36. Uroczyste rozpoczęcie koncertu planowane jest na 17:30. Bilet o wartości 15 złotych można zakupić w siedzibie Fundacji "Omega Pomagamy" przy ulicy Poznańskiej 3/18 (poniedziałek-piątek 9:00-17:00), bezpośrednio przed koncertem (w godzinach 16:00 – 17:15) lub wykonując wpłatę na konto*.

Dlaczego warto wziąć udział w tym evencie?

W akcji w ramach projektu: „Życie dla Kacpra” weźmie udział wiele znanych w świecie artystycznym osób m.in.:

- Marcin Steczkowski oraz Paweł Fortuna - twórcy projektu muzycznego „Mental Cinema”.
- Cecylia Steczkowska - wsparcie wokalne projektu "Mental Cinema".
- Dreamgirls - wyjątkowe trio niczym maszyna czasu przeniesie gości w klimat ultra kobiecego, trochę frywolnego i niezwykle zmysłowego pin-up’u w kreacjach muzycznych lat 50tych i 60tych.
- Aleksandra Pęczek to młoda dziewiętnastoletnia wokalistka pochodząca z Opoczna. Uczestniczka programu Must Be The Music. Wokalistka odnajduje się w klimatach szeroko pojętej muzyki indie-pop/indie rock/folk/pop/electro-pop.
- Tancerze "Hakiel - Akademii tańca".
- Kabarety Stand-up Polska oraz Stado Umtata.
- Łukasz Bożycki - młody, utalentowany fotograf kooperujący z National Geographic.

Planowany koncert docelowo będzie połączony z aukcjami charytatywnymi, które poprowadzi aktor Paweł Burczyk. Koncert urozmaici również kilkusekundowy pokaz ParKour.

Swoją obecnością mogą wesprzeć Państwo akcję charytatywną, a wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na leczenie Kacperka Janiaka.

Gwarantujemy Państwu wspaniałą rozrywkę wraz ze wsparciem szczytnego celu.
Zapraszamy do pomocy choremu dziecku poprzez miło spędzony czas i dobrą zabawę!

*18 1160 2202 0000 0002 2577 7777 z dopiskiem „Życie dla Kacpra“. Potwiedzenie przelewu prosimy wysłać na adres sekretariat@fundacja-omega.pl, a w odpowiedzi zwrotnej otrzymają Państwo bilet wstępu.(Joanna Marchocka)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.