Facebook Google+ Twitter

"Evil Twin". Zobacz nowe video Arctic Monkeys

Angielski zespół rockowy Arctic Monkeys, wydał nowe video do utworu Evil Twin. Utwór znajduje się na singlu Suck it and See.

To już tradycja - Arctic Monkeys umieszczają piosenki na drugiej stronie singli, które według fanów są co najmniej tak dobre jak te na płycie. Jednak do tej pory żaden z b-sidów nie doczekał się swojego klipu.

Za sprawą piosenki Evil Twin postanowili odejść od tej zasady. Chyba panowie z Sheffield są bardzo zadowoleni z tego utworu, ponieważ w ostatnim czasie bardzo często można było ją usłyszeć na koncertach. Nie można tego samego powiedzieć o klasykach Too much to ask czy Afternoon's hat - niektórzy fani wciąż liczą, że kiedyś usłyszą je na żywo.

W teledysku ponownie główną postacią jest perkusista zespołu Matt Helders, który wcielił się w rolę amerykańskiego maczo. Towarzyszy mu piękna modelka wynajęta przez zespół do nagrywania teledysków.

Suck it and see to 3 tytułowy singiel z ich najnowszej płyty. Zespół cały czas koncertuje i tak będzie do połowy następnego roku.

Dzisiaj wystąpi w programie Grahan Norton Show, a w sobotę rozpocznie tak bardzo wyczekiwane tournee po Wyspach Brytyjskich.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.