Facebook Google+ Twitter

Ewa Bem gwiazdą koncertu noworocznego

Gwiazdą tegorocznego Koncertu Noworocznego w ramach XVI festiwalu Boże Narodzenie w sztuce w Malborku będzie dama polskiej piosenki – Ewa Bem.

Ewa Bem. Fot AKPA Wokalistka wystąpi z towarzyszeniem chóru „Alla Camera”, prowadzonego przez dyrygent Annę Janosz-Olszowy. W repertuarze znajdą się najwspanialsze kolędy i pastorałki polskie i obcojęzyczne, zabrzmi m.in. „Wśród nocnej ciszy”. Nie zabraknie też piosenek nieodłącznie towarzyszących okresowi świąteczno-bożonarodzeniowemu, takich jak „White Christmas” czy „Śnieżny show”.

Niektóre utwory Ewa Bem zaśpiewa solo, inne z towarzyszeniem chóru „Alla Camera” i sekcji muzycznej pod kierownictwem gitarzysty i muzyka jazzowego – Piotra Lemańskiego, autora aranżacji koncertu w harmonii jazzowej. Piotr Lemański jest liderem zespołu muzycznego, w skład którego wchodzą zaprzyjaźnieni muzycy: saksofonista – Wojciech Staroniewicz, kontrabasista – Andrzej Gulczyński oraz perkusista – Józef Eliasz. Koncert odbędzie się w piątek 12 stycznia o godzinie 18 w "Karwanie" Muzeum Zamkowego w Malborku. Bilety dostępne w cenie 20 zł do nabycia w Miejskim Domu Kultury w Malborku. Organizatorem Festiwalu jest Miejski Dom Kultury w Malborku. Więcej informacji pod numerem telefonu (055) 272-38-52 oraz na stronie www.malbork.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.