Facebook Google+ Twitter

Ewa Drzyzga i "Rozmowy w toku"

Każdy odcinek "Rozmów w toku" nagrywany jest ok. dwa tygodnie przed planowaną emisją w TVN. Kręcenie jednego odcinka trwa mniej więcej dwie godziny. Starannie przygotowane tematy są omawiane na długo przed zaproszeniem gości do studia.Styliści przygotowują zaproszonych gości. W studio jest niesamowicie gorąco od kamer. Sala, w której nagrywane są "Rozmowy w toku" nie jest tak duża jak może się wydawać telewidzom.
Na około godzinę przed nagraniem przyjeżdżają autokarem widzowie, którzy są w TVN-ie płatnymi statystami, którzy zadają pytania gościom na trybunie głównej.

Byłam dwukrotnie zapraszana do "Rozmów w toku" w latach 2000-2001 r. z mężem. Kontakty jednak pozostają sporadyczne, ale miłe i sympatyczne do dnia dzisiejszego.

Ewę Drzyzgę bardzo lubię. To, co robi jest autentyczne. Nie umie udawać i gdy się z czymś nie zgadza okazuje to gestem. Czasem przerywa nagranie, zawsze z ważnego powodu. Widać, że praca jest dla niej pasją. Ma w sobie wiele wdzięku i potrafi przedostać się przez barierę zażenowania, jaka towarzyszy każdemu z zaproszonych gości.

Drzyzga była kiedyś dziennikarką RMF FM, w radiu prowadziła poranne serwisy informacyjne. Została aż trzechkrotnie uhonorowana Telekamerą. W 2007 roku otrzymała złotą Telekamerę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Ja z powodu reklam nie oglądam TV, wolę czytać książki i spędzać czas w "W24".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ewa jest jedyną prowadzącą jaka widzę w TVN-ie własnie do tego programu...Mężowi dostało się na koniec dokumentacją..śmiejemy się do dziś z niej,bo potrafi w sposób naturalny rozbroić dosłownie każdego..Jest świetna dziennikarką i uroczą osoba..Nie oglądam namiętnie"Rozmów w toku"...

Beatko,masz racje co do tematów..właściwie wszyskie odcinki tworzymy-my sami..to są historie,jak nie z tej ziemi i nie wszyskie są prawdziwe..

Sławo:)my mamy podobny sposób myślenia.To ciepła osoba i taka jest naprawdę-autentyczna..jak płacze,to płacze,a jak sie smieje?to tak jest..Jest poprostu sobą..

Komentarz został ukrytyrozwiń

5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przyznam szczerze, że rzadko oglądam "Rozmowy w toku", nie zawsze tematyka mi odpowiada, a w niektóre historie trudno mi uwierzyć. Zgadzam się jednak z Autorką - Ewa Drzyzga jest bardzo sympatyczną osobą i rzeczywiście z pasją robi to co robi. Oby tak dalej :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.