Facebook Google+ Twitter

Ewa Farna Live - premiera koncertowego DVD artystki

14 listopada premierę miało koncertowe DVD Ewy Farnej. Jest to zapis występu, w trakcie którego wokalistka świętowała swoje 18 urodziny.

Niezapomniany koncert urodzinowy - takie słowa witają nas na okładce płyty. Czy rzeczywiście taki był? Po przesłuchaniu całego DVD, z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że zgadzam się z tym zdaniem.

Na DVD znajdziemy dwie płyty, CD live z zapisem 12 piosenek oraz DVD live czyli pełny zapis koncertu urodzinowego z dodatkowymi bonusami. Nie zabrakło również książki, w której znajdziemy parę słów od Ewy, która pisze m.in. takie o to słowa: ,"Patrzeć 2 godziny na Farną, to z pewnością żadna przyjemność". Trochę krytycyzmu być musi, żeby nie było za słodko.

Oglądając koncert, jednak ani przez chwilę nie było za słodko, wręcz przeciwnie, było rockowo, energicznie i jednocześnie magicznie. Krążek ten jest szczególny dla wszystkich tych, którzy uważają, iż Ewa gra muzykę typu pop, a nie rock, tak jak mówi. Na studyjnych płytach może i tak, ale występy live to zupełnie inna bajka. Mocne rockowe granie i niesamowita energia są znakami rozpoznawczymi koncertów Farnej i nie inaczej było w przypadku DVD Live. Choć tak naprawdę mało brakowało, a koncert nie doszedłby w ogóle do skutku, z powodu utraty głosu przez Ewę. Jakimś cudem udało się go jednak na parę chwil przed koncertem przywrócić i to z takim skutkiem, że aż ciężko uwierzyć, iż 2 godziny przed koncertem, Ewa nie potrafiła wydobyć z siebie żadnego dźwięku.

Czytaj dalej --->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.