Facebook Google+ Twitter

Ewa Korzemska - malarstwo pt. Sztuka Spojrzenia - Galeria Schody

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-02-10 01:38

Obrazy, to efekt pracy nad rozwojem osobowości, poszukiwania nowych dróg i kreatywnego potencjału, możliwego do wykorzystania , nie tylko w malarstwie ale i w życiu. Bo Vedic Art, to nieustanny rozwój, kroczenie w stronę samorealizacji.

W dniach 10-21.02.2014 w warszawskiej Galerii Schody odbywa się wystawa prac, stworzonych przez autorkę w latach 2011-2013. Wiodącą techniką jest akryl, ale można znaleźć kilka obrazów olejnych. Zdecydowana większość prac posiada wyrazistą reliefową strukturą, która badana dotykiem, może dostarczyć dodatkowych wrażeń. Zróżnicowany format, to świadectwo zmiennych nastrojów, emocji, zróżnicowanych poziomów energetycznych.
Obrazy, to efekt pracy nad rozwojem osobowości, poszukiwania nowych dróg i kreatywnego potencjału, możliwego do wykorzystania , nie tylko w malarstwie ale i w życiu. Bo Vedic Art, to nieustanny rozwój, kroczenie ścieżką w stronę samorealizacji, poszukiwanie wolności. W życiu i sztuce. Bez ocen, racjonalizacji i analizowania tego co zostaje stworzone.
„W tym co robię staram się być szczera, przede wszystkim wobec siebie. Nie szukam sposobu na idealne odzwierciedlenie rzeczywistości a raczej zmierzam do poznawania i rozwijania, przekładania stanu duszy na kolory, struktury i formaty. Szukając harmonii w obrazie, znajduję ją w sobie. Obserwując siebie z wczoraj, będąc w chwili obecnej, tworzę wizję i plan na mój świat w przyszłości”Na wystawie zaprezentowanych jest zbiór obrazów, od miniatur po format 100x100cm.
Autorka prac - Ewa Korzemska z wykształcenia jest pedagogiem, z serca artystą, z pasji i zamiłowania coachem i trenerem, a z powołania nauczycielem i gorącym orędownikiem Vedic Art ( Metody stworzonej przez Curta Kalmana, absolwenta Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych w Sztokholmie).
(Krzysztof Grzelak)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.