Facebook Google+ Twitter

Ewa Łazowska mecenasem dziennikarstwa

Ewa Łazowska zrobiła coś niesamowitego. Uznając, że jeden z autorów zasłużył na nagrodę, przyznała mu ją sama. W porównaniu ze spotykanymi dotąd napaściami na nagrodzonych i narzekaniami na niesprawiedliwość redakcji, to prawdziwa rewolucja!

 / Fot. Materiały własneEwa przyznała nagrodę Adamowi Sęczkowskiemu za cykl jego publikacji o meczach siatkarskich mistrzostw rozgrywanych w Łodzi. Ufundowała jedną ze swych unikatowych tkanin i obiecała ją wysłać Adamowi. Wspaniały gest, jak łatwo się domyślić, wzbudził należny podziw.

Do tej pory jedną z bardziej innowacyjnych metod próbował zastosować Piotr Balkus. W swym profilu zamieścił następującą informację: "Jeśli podoba Ci się to, o czym piszę i chcesz dalej czytać moje artykuły, możesz mnie wspomóc. Bank Pekao SA 49 1240 1848 1111 0000 2075 6116". Czy ktokolwiek wpłacił? Danych brak.

Może pomysł Ewy jest lepszy i przyjmie się na trwałe? Jeśli tak, mecenasów koniecznie proszę o poinformowanie również redakcji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Wspaniały gest Ewuniu !
( Lulusiowi się to bardzo spodobało ;-)) )

Komentarz został ukrytyrozwiń

...ponieważ, Sławo, o człowieku świadczą jego czyny, a nie słowa, które często ulatują z wiatrem i tyle po nich.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobrzy ludzie czynia dobre rzeczy!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje zarówno dla Adamai za świetne materiały jak i dla Pani Ewy za bezprecedensowy pomysł

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przyznam, że jestem tak samo zaskoczona artykułem red. Kowalskiego, jak moją skromną nagrodą zaskoczony był Adam Sęczkowski. Uważam, że "Co co cesarskie, należy oddać cesarzowi" i nie widzę w moim bezinteresownym geście nic nadzwyczajnego. Jeśli pomysł nagradzania kolegów dziennikarzy obywatelskich przez kolegów dziennikarzy obywatelskich chwyci, to tylko będę się z tego cieszyć, a może nawet znowu uda mi się przyznać komuś moją osobistą nagrodę.
Panie Tomku! Dziękuję bardzo za piękne słowa, lecz w dalszym ciągu uważam, że Adamowi Sęczkowskiemu wyróżnienie się należało. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 12.10.2009 18:56

brawo Pani Ewo!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brawa!:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.