Facebook Google+ Twitter

Ewa Stankiewicz: Donald Tusk zdrajcą narodowym

Ewa Stankiewicz jest kolejną po Zbigniewie Girzyńskim, osobą, która nazwała Donalda Tuska zdrajcą. W swoich diagnozach jest jednak jeszcze bardziej radykalna niż poseł PiS.

"Donald Tusk, klasyk manipulacji, niewyszukanej, bo opierającej się głównie na sile zaprzyjaźnionych środków przekazu, przechodzi właśnie do historii w czołówce zdrajców narodowych" - pisze Stankiewicz. Dodaje, że polski premier sprawia wrażenie typa od zacierania śladów.

Autorka filmu "Trzech kumpli" dowodzi, że prawda o Smoleńsku nie wyszła na jaw i Donald Tusk jeszcze może spać spokojnie, ponieważ ma ogromne wsparcie elit. Przywołuje tutaj wypowiedź prof. Kika, który stwierdził w rozmowie z "Metrem", że Smoleńsk go zamęcza.

Godny uwagi jest również komentarz Stankiewicz, dotyczący zaatakowania dziennikarza TVP podczas obchodów smoleńskich: "Kiedyś – za okupacji – goliło się głowy kolaborantom. Dziś ludzie tylko krzyczą: „Przestańcie kłamać!”. I można podziwiać ich za cierpliwość i łagodność reakcji" - mówi.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (21):

Sortuj komentarze:

beata markiesa
  • beata markiesa
  • 10.07.2012 03:55

donald tusk jest zdrajcą! i nie poniosę za to żadnych konsekwencji bo nie można karać za mówienie prawdy!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 20.04.2012 15:18

Stankiewicz jest WSPÓŁautorką "Trzech kumpli"

Komentarz został ukrytyrozwiń
mikołajek
  • mikołajek
  • 18.04.2012 10:20

Tak Tusk -ksywka czerwony kapturek to zdrajca ekstra klasa.
A co do uwag o czyimś wykształceniu to wpierw bym zweryfikować radził własne osiągnięcia na tym polu a potem w tej materii otwarcie się pokajał.
Na widok słowa "kunus" odechciewa się cokolwiek pisać i komentować gdyż jest to zwrot ze sfery nowomowoquasiregionopolakopodobnej. Chyba że o to ma w tej zabawie chodzić.
Zabawniej by zabrzmiało : PYSZNY kunus. Zdaje się że z powagą nie miałoby to nic wspólnego.
Lepiej więc nie łączyć kunusa z osobą pyszną.
Kunus to ktoś , jak sie okazuje , nikomu nie znany.
Człowiek Pyszny od wyrazu PYCHA efektywnie ukierunkowuje komentarz i dosadnie identyfikuje potencjalnych adresatów wśród , których bez trudu odnajdzie siebie i Gajowy Bronek K. i Radek S. no i na czele potruchta sobie Donald Tusk - ksywa Donalda znana na całą Polskę więc jej tu nie przytaczam bo i po co gdy każdy wie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 18.04.2012 07:16

Jeżeli Polacy za trzy lata nie pójdą do wyborów i nie zagłosują przeciw zdrajcom z PO; to znaczy że mamy idiotów a nie odpowiedzialny naród - panie Present !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Benedykt Present
  • Benedykt Present
  • 18.04.2012 02:34

Do "Jurek M". Wszyscy w coś wierzymy, bowiem jest to jedyne bezpłatne i potrzebne nam dobro zależne tylko od nas. Fakt taki, że my sobie w coś wierzymy, nie oznacza iż w rzeczywistości tak jest (lub będzie). Trudny jest ten mój komentarz, bowiem chcąc uniknąć zaognienia "roboczej" atmosfery na link - portalu literatów umiarkowanych - muszę wczuć się w rolę wyborcy, który panicznie bojąc się prezesa PiS Kaczyńskiego głosuje na prezesa PO Tuska, bo ten "ładniej się uśmiecha". Na kogo Polacy będą głosować za 3 lata? A może wcale do urn nie pójdą, sfrustrowani długoletnią "wojną smoleńską", i - powstanie precedens rangi konstytucyjnej? Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
janosik
  • janosik
  • 18.04.2012 00:06

Prokuratura raczej niedługo zajmie się premierem Tuskiem !

Komentarz został ukrytyrozwiń
leszek_es5
  • leszek_es5
  • 17.04.2012 23:42

Stankiewicz to kolejna osoba po posle Girzynskim,ktora powinna zajac sie Prokuratura za znieslawianie Premiera i rzadu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Irena K
  • Irena K
  • 17.04.2012 22:18

Prawda jest tylko jedna Zdrada. Fakty są niestety gorzkie dla PO i to jest tragedia dla państwa polskiego.

Komentarz został ukrytyrozwiń
121
  • 121
  • 17.04.2012 22:02

TO JEST CORAZ BARDZIEJ IRYTUJĄCE. CI OSOBNICY DEMONTUJĄ PAŃSTWO, OSKARŻAJĄ I OBRZUCAJĄ ORDYNARNYMI WYZWISKAMI WYBRANE PRZEZ WIĘKSZOŚĆ NARODU W DEMOKRATYCZNYCH WYBORACH WŁADZE: SEJM, PREZYDENTA, SENAT. WYBRANI PRZEZ POLAKÓW MUSZĄ MIEĆ POCZUCIE OPARCIA W TYCH, KTÓRZY IM DALI TEN MANDAT, A WIĘC ZAUFALI. MAM PRAWO ŻĄDAĆ I ŻĄDAM OD INSTYTUCJI STOJĄCYCH NA STRAŻY PORZĄDKU ABY TEGO RODZAJU LUDZIE JAK BRUDZIŃSKI, HOFFMAN, BŁASZCZAK A PRZEDE WSZYSTKIM JAROSŁAW KACZYŃSKI ZOSTALI POCIĄGNIĘCI DO ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SWOJE POCZYNANIA. ICH WYSTĄPIENIA MAJĄ CHARAKTER JUŻ NIE PIENIACTWA LECZ PODŻEGANIA DO WOJNY DOMOWEJ. TO NIE SĄ ŚWIĘTE KROWY!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jurek M
  • Jurek M
  • 17.04.2012 20:42

Skoro kilka milionów wierzy w zamach no to jak tych ludzi nazwać ?? Idiotami nie !!! To Tusk jest zdrajcą!!