Facebook Google+ Twitter

Ewa Stankiewicz spisana przez policję pod Stadionem Narodowym. Organizowała nielegalne zgromadzenie?

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-06-09 11:24

Dziennikarka i działaczka Solidarnych 2010 Ewa Stankiewicz została spisana przez policję, za próbę zorganizowania nielegalnego zgromadzenia.

Jak informuje reporter radia TOK FM, Stankiewicz oraz dwoje innych członków stowarzyszenia, próbowali zorganizować nielegalne zgromadzenie w okolicach Stadionu Narodowego. Policję zainteresowały oparte o płot banery i plakaty z hasłami m.in. "Żądamy międzynarodowego śledztwa! Pomóżcie nam" napisane w różnych językach.

Reporter TOK FM był świadkiem zdarzenia i widział jak te banery przynieśli ludzie z Solidarnych 2010. Na pierwsze pytania policji, Ewa Stankiewicz i działacze stowarzyszenia odpowiadali, że to nie są ich banery i plakaty. Po dłuższej rozmowie z policją, dziennikarka przyznała się, że zgromadzenie było z jej inicjatywy. Mówiła, że jest to legalne, ponieważ mają pozwolenie na jego organizację.

Prawda okazała się jednak inna inż ta, którą przedstawiała Stankiewicz i jej towarzysze. Solidarni 2010 mają pozwolenie na organizowanie zgromadzeń pod Pałacem Prezydenckim, a nie pod stadionem. Policja wyjaśnia, czy zaszła próba zorganizowania nielegalnego zgromadzenia.

Ze strony internetowej TOK FM możemy dowiedzieć się, że Solidarni 2010 zgłosili na cały czerwiec swoje zgromadzenia pod Pałacem Prezydencki.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (23):

Sortuj komentarze:

Adam M.
  • Adam M.
  • 12.06.2012 14:21

" stan Dzisiaj
Pamietaj Polaku,ze liberaly to barwione swinie PO lewackich wieprzach,wyhodowane na odchodach tej samej swiniarni.To sprzedacy i likwidatorzy Polski na uslugach swoich mocodawcow ! To zdrajcy PO.lski ! "

Drodzy państwo, sami widzicie jaki poziom reprezentuje elektorat PIS-u ! Takim Kaczyński wszystko wciśnie !

Komentarz został ukrytyrozwiń
stan
  • stan
  • 12.06.2012 10:44

Pamietaj Polaku,ze liberaly to barwione swinie PO lewackich wieprzach,wyhodowane na odchodach tej samej swiniarni.To sprzedacy i likwidatorzy Polski na uslugach swoich mocodawcow ! To zdrajcy PO.lski !

Komentarz został ukrytyrozwiń
anna maria
  • anna maria
  • 11.06.2012 19:26

Ta pani liczy na posadę (w telewizji) jak PIS dojdzie do władzy - ot i wszystko !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Troll
  • Troll
  • 10.06.2012 19:56

Wszystkie stowarzyszenia szukające zwady powinny być na czas Euro zdelegalizowani. Nie może być tak ,że Bogu ducha winni Rosjanie mają odpowiadać za polityków ?
Teraz króluje sport !

Komentarz został ukrytyrozwiń
DOBRY
  • DOBRY
  • 10.06.2012 10:36

obecny Dzisiaj jedno wielkie klmastwo. autorowi przepisujacemu od klamcow z gw gratuluje. jak manifestacja moze byc nielegalna, skoro nie bylo tam 15 osob. nikt od zadnych plakatow sie nie odcinal. nie podanej info, jak bylismy lzeni i grozono nam. dziewczynie, 2 starszym kobietom, i panom po 50 i 60. poza tym sami mlodzi byli. ale skad mozecie to wiedziec. filmu z ich atakiem slownym, gdzie kazali Ewie 'wy...ać" tez nie macie. nie ma to jak "dziennikarstwo OBYATELSKIE". zaznaczam to drugie slowo specjal;nie...

Czytaj uważnie ! Nie "gw" tylko "reporter TOK FM". Nie masz żadnych argumentów, więc czepiasz się, że ktoś przepisał. Nawet skąd nie potrafisz napisać, żeby nie skłamać !

Komentarz został ukrytyrozwiń
janusz wysocki
  • janusz wysocki
  • 10.06.2012 07:59

dziwne, jak ich potrzeba. to ich nie ma a zajmują się duperelami i kto tu judzi, czy to nie przypomina propagandy komunistycznej, kto się nie zgadza z linia partii -zniszczyć

Komentarz został ukrytyrozwiń
wincenty
  • wincenty
  • 10.06.2012 05:37

rob zadymy.to jedenaste przykazanie ktore naucza jaroslaw zadyma a gorliwie kieruje sie tym przykazaniem pistankiewicz.dla euro dla kibicow zagranicznych to swojego rodzaju folklor ktory mozna zobaczyc tylko w polsce.jedenaste przykazanie pomaga w szerzeniu wiary chrzescijanskiej .uczestnicy zadym beda zbawieni przez jaroslawa zadyme zbawiciela

Komentarz został ukrytyrozwiń
obecny
  • obecny
  • 10.06.2012 04:38

jedno wielkie klmastwo. autorowi przepisujacemu od klamcow z gw gratuluje. jak manifestacja moze byc nielegalna, skoro nie bylo tam 15 osob. nikt od zadnych plakatow sie nie odcinal. nie podanej info, jak bylismy lzeni i grozono nam. dziewczynie, 2 starszym kobietom, i panom po 50 i 60. poza tym sami mlodzi byli. ale skad mozecie to wiedziec. filmu z ich atakiem slownym, gdzie kazali Ewie 'wy...ać" tez nie macie. nie ma to jak "dziennikarstwo OBYATELSKIE". zaznaczam to drugie slowo specjal;nie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

nie no pani Stankiewicz miała rację. Ona miała zezwolenie na demonstrację. tylko spiskiem tusko ruskim ktoś jej wskazał inna drogę. do tego powiedział,że ten stadion to pałac prezydencki.

Komentarz został ukrytyrozwiń
antek
  • antek
  • 09.06.2012 20:21

Nie może , żyć, żeby nie mącic !