Facebook Google+ Twitter

"Ewa" we wrześniu w kinach

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-09-02 08:45

Film "Ewa" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Poruszający obraz o kobiecie, matce i żonie, która w obliczu zagrożenia rodziny, podejmuje walkę o godne życie.

 / Fot. Materiały promocyjneGiza z mężem Erwinem i dwojgiem dzieci mieszkają w jednej ze śląskich dzielnic. Pomimo trudności dnia codziennego ich relacje i uczucia przez lata pozostają niezmienne. Erwin traci pracę i nie potrafi odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Bezskuteczne poszukiwania nowego zatrudnienia tylko pogłębiają bezradność.

Mimo silnych więzi łączących rodzinę, problemy finansowe coraz częściej powodują konflikty. Giza postanawia walczyć o dzieci, dom i stabilizację. Nową szansą ma być propozycja Moniki – eleganckiej bizneswoman, która poszukuje pomocy do sprzątania w domu. Giza przyjmuje posadę, która miała być jej wybawieniem…Rzeczywistość jednak brutalnie weryfikuje ten wybór.Miłość wystawiona na niezwykle trudną próbę. Co się dzieje, kiedy tajemnica przestaje być tajemnicą?
Odpowiedzi ma nam udzielić właśnie "Ewa", film obsadzony między innymi przez: Barbarę Lubos- Święs, Andrzeja Mastalerza, Annę Guzik, Aleksandrę Popławską, Roberta Talarczyka, Jana Skrzeka, Michała Rolnickiego.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.