Facebook Google+ Twitter

Ewakuacja dworca we Lwowie, powieszony mężczyzna na Majdanie

Sytuacja na Ukrainie z każdą godziną się pogarsza. Około godziny 13:30 z powodu informacji o podłożeniu bomby zarządzono ewakuację dworca kolejowego we Lwowie. Światowe agencje informują także o znalezieniu powieszonego ciała na Majdanie.

 / Fot. By Evgeny Feldman (Own work) [CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia CommonsOkoło godziny 13:30 Ministerstwo do spraw Sytuacji Nadzwyczajnych otrzymało informację o podłożonej bombie na lwowskim dworcu. Natychmiast rozpoczęto ewakuację, a na miejscu pojawił się siły bezpieczeństwa oraz saperzy. Według ministerstwa, wiadomość o potencjalnym ładunku napłynęła telefonicznie. Ukraińskie media, sympatyzujące z demonstrantami, podały już, że może to być potencjalna prowokacja ekipy rządzącej krajem.

Kilka minut później światowe agencje podały, że na kijowskim Majdanie znaleziono ciało powieszonego mężczyzny. Milicja ustaliła, że jest to 55-letni mieszkaniec Wołynia. Jego ciało wisiało na metalowej konstrukcji, która podtrzymywała choinkę. To właśnie na niej zamieszczone są transparenty oraz flagi przyniesione przez demonstrantów. Ukraińskie MSW podaje, że na ciele mężczyzny nie znaleziono żadnych obrażeń. Prawdopodobnie popełnił samobójstwo. W sprawie zgonu mężczyzny wszczęto już dochodzenie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.