Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26925 miejsce

Ewakuacja Galerii Kazimierz w Krakowie

Dziś, ok. godz 17, ewakuowano wszystkich klientów i personel Galerii Kazimierz w Krakowie.

 / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Galeria_Kazimierz_i_B%C5%82%C4%99kitek_z_Zab%C5%82ocia.jpgNa miejscu są wszystkie służby ratunkowe. Teren wokół galerii jest zabezpieczony.
Prawdopodobnie dyrekcja galerii otrzymała informację od policji o podłożeniu ładunku wybuchowego.

Rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie mł. insp. Dariusz Nowak na razie nie potwierdza, ani nie zaprzecza informacjom o podłożonym ładunku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Pitus- pozwól, że każdy będzie sam decydował w jaki dzień, o jakiej porze, w jaki sposób spędza czas. Pość grzecznie w domku, ale nie wmawiaj nikomu, że tak trzeba.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No wlasnie - skandal !! Taka piekna bluzeczke mierzyłam i podeszłam do kasy w Galerii Kazimierz a tu słysze EWAKUACJA ;( Straciłam szanse na kupno bluzeczki, a ta osobe ktora zrobiła kawał chętnie bym młotem pneumatycznym wtłukła w ziemie i oczywiscie nózki powyrywała. Ludzie juz przyzwyczajeni wiec obylo sie bez paniki, chociaz na parkingu było nerwo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pitus - To jak masz ochotę obchodzić coś takiego jak post to obchodź a nie narzucaj swojego zdania innym. Co do sklepów to mają być otwarte i w sobotę i w niedzielę. Jak ktoś się decyduje na taką pracę to przykro mi ale i w sobotę i w niedzielę musi pracować. Oczywiście wg mnie nie powinno być tak, że taki człowiek pracuje 7 dni na tydzień ale np 5 i np przychodzi od pon do piątku a sobotę i niedzielę ma wolną. To powinny regulować przepisy. Rodziny i pojedynczy ludzie chodzą po centrach handlowych (nie lubię tego wyrazu galeria - galeria to jest sztuki, to to jest centrum handlowe) wybierają i przymierzają. Kurde dziwne. W końcu są w sklepach a w sklepach siada się na ławce i karmi gołębie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

I ludzie wyszli z krakowskiej, i pojechali do innych galerii, bo nie potrafią życ bez marketów. Współczuje ludziom, ktorzy pracują w weekendy w marketach. Te rodziny całe, chodzą i nudzą... W niedziele wszystko powinno być zamknięte, a w soboty do godzin popoludniowych i koniec. Potem jakies spotkania ze znajomymi w domu lub knajpach,a jak post, to grzecznie w domku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ewakuacje w tych galeriach stają się dla mnie powoli normą.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 28.02.2009 19:23

Nie mam pojęcia co z nią. Ja byłam na promocji jako hostessa w Carrefourze, najpierw kazali wyjść klientom, a potem już wszystkim. Wyszłyśmy, powiedzieli żeby iść do domu, bo prawdopodobnie będzie zamknięta do końca dnia. Stałyśmy chwilę na zewnątrz, później powiedzieli żeby odejść jak najdalej, na drugą stronę ulicy, rozejść się i takie tam. Przyjechało mnóstwo policji itd. W końcu poszłam do domu, nie było sensu tam stać. Nie wiem co teraz się tam dzieje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To się nazywa uciekający temat, wyszedłem z Gkrak. o 16. 30

Komentarz został ukrytyrozwiń

i co z ta Galerią??

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 28.02.2009 18:57

To w Galerii Kazimierz też??? Galeria Krakowska również była ewakuowana o tej samej porze, sama to przeżyłam...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.