Facebook Google+ Twitter

Ewakuacja lotniska i... kiełbasa

Na podrzeszowskim lotnisku rozegrały się dziś sceny rodem z filmu sensacyjnego. Antyterroryści, ewakuacja i tajemnicza walizka.

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Dziennik BałtyckiPrzed południem ochrona lotniska zwróciła uwagę na tajemniczą walizkę bez właściciela. Najwyraźniej ktoś zignorował dobrze widoczne informacje, by nie zostawiać bez opieki bagażu. Może ktoś zapomniał, a może… to próba zamachu?

Duża, zamknięta walizka znajdowała się niedaleko budki stojącej naprzeciwko hali odpraw. W sezonie letnim, w budce mieści się bar, teraz jest zamknięta. Trzeba było postępować zgodnie z procedurami. Na lotnisku pojawili się pirotechnicy.

Saperzy z Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji użyli specjalnej armatki, wykorzystywanej przy neutralizacji ładunków. Ostatecznie - odstrzelono zamki. Wtedy okazało się, że w tajemniczej walizce jest… kilkanaście kilogramów kiełbasy.

Tak, z powodu kiełbasy, port lotniczy zamarł na godzinę.

źródło: KWP, Rzeszów

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Lotnisko Jasionka - kiełbasiany raj!!! ;-) (+)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oj kiełbasa jest istotna. Np moje wyjazdy w rodzinne strony, góry wysokie, wiążą się głównie z ciągłymi myślami o świeżej, swojskiej, wiejskiej kiełbasce wędzonej. mmmmm

Komentarz został ukrytyrozwiń

Może to spóźniona kiełbasa wyborcza? ; )

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.