Facebook Google+ Twitter

Ewakuacja w warszawskim metrze. Pociągi już kursują normalnie

Podejrzany bagaż zostawionym na peronie był przyczyną ewakuacji i zamknięcia na prawie 1,5 godziny stacji metra Centrum. W tym czasie składy metra kursowały wahadłowo dojeżdżając do przystanków Politechnika i Świętokrzyska.

Wagon metra na stacji Centrum / Fot. Mateusz Włodarczyk / Creative Commons Uznanie autorstwa- Około godz. 11.20 policja poinformowała, że zdecydowano o zamknięciu stacji po otrzymaniu informacji o podejrzanym bagażu zostawionym na peronie. Pasażerowie zostali wyprowadzeni ze stacji - mówi tvnwarszawa.pl Paweł Siedlecki z Metra Warszawskiego.

Po ewakuacji stacji do pracy przystąpili policyjni pirotechnicy, którzy dokładnie przyjrzeli się pozostawionemu bagażowi. Po godzinie 13. ruch metra przywrócono, a stacja Centrum została otwarta dla pasażerów.

Metro kursowało wahadłowo

Na czas policyjnej akcji władze warszawskiego metra nie wstrzymały całkowicie ruchu pociągów. Składy jadące od strony Kabat kończyły swój bieg na stacji Politechnika, zaś wagony rozpoczynające podróż z Młocin robiły pętlę na stacji Dworzec Gdański, a między tą stacją i stacją Świętokrzyska wprowadzony został ruch wahadłowy.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.