Facebook Google+ Twitter

Ewangelizacja po szkocku

Już od 1 lipca grupa szkockich chrześcijan będzie prowadzić niecodzienną ewangelizację na warszawskiej Starówce.

Już po raz trzeci, Kościół Ewangeliczny "Spichlerz" gościć będzie grupę ewangelizacyjną chrześcijan ze Szkocji. Od 1 do 4 lipca na warszawskiej Starówce Szkoci dzielić się będą dobrą nowiną o zmartwychwstałym Jezusie Chrystusie.

Ewangelizacja, podobnie jak w poprzednich latach, będzie miała charakter barwnego festynu z występami artystycznymi, pełnymi życia i radości szkockimi tańcami ludowymi, oraz licznymi konkursami. Do wygrania w loteriach będą atrakcyjne nagrody i prezenty: iPody, rowery górskie i mnóstwo super gadżetów.

Dodatkową atrakcją jest to, że goście, jak na Szkotów przystało, występują w strojach ludowych (spódnice w kratę) i wciągają widzów i przechodniów do wspólnego tańca, co owocuje ogromnym zainteresowaniem i sympatią uczestników. Oprawę muzyczną uświetnią porywające dźwięki gitar charyzmatycznej grupy rockowej "Our Future Glory".

Ukoronowaniem czterech dni ewangelizacji będzie wieczorny koncert w niedzielę, 5 lipca o godz. 19 w siedzibie KCHWE Spichlerz w Warszawie, przy ul. Ostroroga 24.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.