Facebook Google+ Twitter

Experyment Underground – znamy wyniki, wkrótce płyta!

15 bitów od 16 producentów, 15 odcinków programu, kilkaset zgłoszeń i kilka miesięcy walki o wyjście z podziemia. Teraz zwycięzcy zostaną zaproszeni do MaxFloStudio na profesjonalną sesję. Zwieńczeniem projektu będzie płyta.

Po pół roku zakończył się I etap Experymentu Underground. Zwycięzcy zostaną zaproszeni do MaxFloStudio na profesjonalną sesję nagraniową. Jeszcze w tym roku ukaże się płyta z utworami wszystkich laureatów / Fot. Aleksandra MłodeckaBRK, DonDe, Decó, HWR, Skorup, DiNO, Wojtek Kubica, Wojtek Zet, Adam L, Snobe Beatz, Pawbeats, Młody, TrzyBit, Golden, Grafit oraz stojący na czele całej akcji Zetena – taki wygląd przybrał ostatecznie skład producencki Experymentu Underground. Założeniem projektu było tworzenie nowych bitów i udostępnienie ich młodym artystom, którzy mogli nagrać do nich swoje utwory.

"Po długich naradach i bojach są wyczekiwane wyniki! (...) Zakończyliśmy I etap Experymentu, teraz czas na nagrywki w MaxFloStudio i zapowiadaną płytę" – mogliśmy przeczytać na Facebooku MaxFloRec w miniony weekend. Laureatami zostali:

– w odc. z DJ-em BRK – Malec,
– w odc. z Donde – Dzban,
– w odc. z Wojtkiem Kubicą – Adi,
– w odc. z DJ-em HWR-em – AnD,
– w odc. Decó – Carlos,
– w odc. ze Skorupem – Pukis,
– w odc. z Wojtkiem Zetem – Nerwus,
– w odc. DiNO – AeSPe i Nerwus,
– w odc. ze Snobem Beatzem – GRK,
– w odc. z Goldenem – AeSPe i DJ Cut a Head za skrecze,
– w odc. z Młodym – Bzyku i DJ Cut A Head za skrecze,
– w odc. z TrzyBitem – Bobecky,
– w odc. z Adamem L – Szejk Biforjuz,
– w odc. z Pawbeatsem – Rotaz,
– w odc. z Grafitem – Emikae.

Zetena, główny producent akcji Experyment Underground / Fot. Mat. promocyjne MaxFloRecZwycięzców wyłoniło jury w składzie: Zetena, producent danego bitu, przedstawiciel Silesii Crime, ONS, Rahim oraz ekipa MaxFlo. Już wiosną II etap inicjatywy. – Zapraszamy laureatów na sesję do Katowic, a wszystkich śledzących akcję na MaxFloRecTV, gdzie znów pojawiać będą się filmiki dokumentujące prace w studiu. III etap jeszcze w tym roku. Po zakończeniu wszystkich nagrywek planujemy wydać płytę „Experyment Underground” – zapowiada Joanna „Este” Michalik, koordynatorka projektu z ramienia MaxFloRec. Do zwycięzców dograją się artyści MaxFloRec i MaxFloLabu. – Już dziś mogę oficjalnie potwierdzić, że na krążku pojawi się Rahim, a także Decó ze Szpilersów – dodaje Michalik.

Poniżej przypominamy jeden z najpopularniejszych odcinków Experymentu Underground z udziałem Wojtka Zeta. Playlista ze wszystkimi wydaniami programu dostępna jest na MaxFloRecTV (kliknij, aby przejść).– Obrady trwały dość długo i były bardzo burzliwe. Poziom wszystkich nagrań był naprawdę wysoki. Każdy miał inne zdanie, swoich faworytów. Trzeba było obrać wspólny kurs – wspomina Zetena. – Przy niektórych bitach zdania były podzielone, jednak pojawili się i tacy artyści, co do których nie mieliśmy wątpliwości, że są faworytami, że są numerem jeden – dodaje ONS z Silesii Crime. Trudność w dokonaniu wyboru tylko potwierdza to, co powiedział przy starcie projektu Rahim: – Wiem, że w podziemiu czai się wielu utalentowanych ludzi, których warto pokazać. Często przyświeca im brak warunków do zaistnienia, a to przecież nie powinno blokować ich talentu.

Relacja ze studyjnych nagrań już niebawem na MaxFloRecTV. Więcej o Experymencie Underground szukajcie na specjalnie poświęconej mu stronie – www.MaxFlo.pl/exp.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.