Facebook Google+ Twitter

Expose' na PLATFORMIE obłudy

Czytałem to expose' wiele razy i nijak nie chce być inaczej. Wychodzi na to, że rząd pod "batutą" Pani Premier Kopacz nie czuje elementarnych potrzeb narodu i chyba tylko uważa, że naród jest tylko po to, aby wrzucał karty wyborcze do urn?

Sonda

czy mam zaufanie do Rządu Premier Kopacz?

Gdynia. Piękne blokowiska. Czy w środku też jest tak pięknie? Czy Ludziom żyje się Geneza braku zaufania do Rządu Rzeczypospolitej Polski

Kiedy Pan Arłukowicz został powołany na ministra zdrowia, pomyślałem sobie: "Młody, przystojny, kontaktowny, o!
Człowiek na właściwym miejscu! Nareszcie lecznictwo w Polsce ruszy z kopyta!"
Powołał do NFZ też energiczną panią? Wszystko jest na dobrej drodze! Minęło trochę czasu, wpadka w NFZ i co robi minister?!
Zwalnia osobę, którą wcześniej zatrudnił! Tym posunięciem dowiódł, że jest w sprawie dyletantem bez żadnego poczucia honoru. A co na to bezpośredni przełożony?! Wszyscy wiemy, głowa w kubeł lub piasek największej pustyni.

W cywilizowanej populacji ludzkiej normy etyczne takich zachowań nie dopuszczają. "Jak się naważy piwa, trzeba je wypić."(polskie) Takich przykładów arogancji władzy jest bez liku i nie będę się tutaj rozdrabniał.

Expose' Premier Kopacz

Wszyscy Polacy zapewne to czytali, więc nie będę się powtarzał. Ja czytałem wiele razy, ale zawsze wracało takie samo odczucie jak bumerang: "Oni mają nas w nosie!!!"
Tylko w tle to echo się niosło z "ochy i achy!" samozadowolenia i jakie to sukcesy odnoszą. Autostrady mi tu obiecuje, za których przejazd i tak będę musiał zapłacić! A na dodatek jest to w gestii europejskiej, bo dotyczy infrastruktury europejskiej i wszystkim państwom w Europie powinno na takiej sieci dróg zależeć, żeby gospodarka europejska dobrze funkcjonowała.

Do końca "po łebkach" przeleciała i jakby wniebowzięta ze szczęścia. No, pomyślałem sobie, czy jest aż tak dobrze w Polsce?!
Dowody świadczą o zupełnie innej i skrajnie niewesołej sytuacji w Polsce!
POLICJA wprowadziła amerykańskie procedury postępowania. Czy Sejm Rzeczypospolitej Polski i Rząd Rzeczypospolitej Polski sprawdził dokładnie, czy te procedury zdają na polskim gruncie egzamin?!

W moim przekonaniu procedury te powodują wiele krzywdy dla przeciętnego obywatela i mogą być instrumentem uzależniania, kneblowania. Czy ktokolwiek sprawdza ile spraw operacyjnych jest w Polsce umarzane? Tego wątku Pani Kopacz nie rozwinęła. A jak się zobaczy sygnaturę akt II W 1187/13 w Sądzie Rejonowym Goleniów, to inaczej wygląda.
Miałem materiały zgłosić do prokuratora, ale mi grzecznie doradzono, żeby tego nie zgłaszać, bo może się stać krzywda.
I słusznie, bo po co ma się stać komuś krzywda?

Następna sprawa to w tym expose' nie było wzmianki o poprawę statystyki polskich uczelni i przesunięcie bardziej do przodu w rankingu światowego ogona. Pani Premier Kopacz jest chyba zadowolona, że chociaż w tym "ogonie" się znajduje?
Bo ja nie. A przyczyna takiego stanu rzeczy jest banalna! Wyobraźcie sobie Państwo, że student lub doktoryzujący się popełnia wynalazek i co?! Promotor zgarnia całe profity w 100% a ten który rzeczywiście na to zapracował, dostaje "figę z masłem"!
A wystarczyłoby, żeby prawa autorskie były na równi i jak promotor wykorzysta patent, to promowany otrzymuje ustalony ustawą procent z tytułu swojego zaangażowania! Co? Sejm nie potrafi tego zorganizować?! Współczuję.

Takich i podobnych spraw jest wiele. Resztę możecie Państwo dopisać w komentarzach, co zalecam, aby nie było w przyszłości narzekania. Lepiej teraz wygarnąć, niż czekać z założonymi rękoma a później Pani Kopacz powie, że nie wiedziała.

Ze względu na ogrom nieszczęść w służbie zdrowia Rzeczypospolitej Polski pozwolę sobie niżej zacytować jeden z wielu listów, oddający rzeczywistą atmosferę w służbie zdrowia.

No, mała korekta, bo takie sceny dantejskie nie dzieją się w Zachodniopomorskim a moje długoletnie obserwacje potwierdzają. Czyżby Pomorska Akademia Medyczna w Szczecinie stała pod względem naukowym o kilka poziomów wyżej od Akademii Medycznej w Gdańsku?! Wszystko na to wskazuje, bo doktorzy jacy wychodzą ze szczecińskiej uczelni cechuje wysokie morale i widać, że przestrzegają słów przysięgi.
A co nam w expose' przekazała Pani Premier Kopacz?! Na temat farmacji i rozwiązań obniżających koszt leków?! Tragedia!

Niżej zacytowany list chyba "woła o pomstę do Nieba"?
Jeżeli ktokolwiek ma podobne problemy w temacie zdrowotnym i chce poruszyć, proszę napisać i opisać do mnie na adres:
[piotr-wierzbicki@tlen.pl] oraz osobno upoważnienie do publikowania sprawy.
Trzeba się dokładnie temu zagadnieniu przyglądać i monitorować.

"W 2013 roku zaczęły mi wyrastać wszystkie 4 ósemki. Jedna ósemka po prawej stronie zdążyła mi wyrosnąć i poprzesuwała mi zęby , miałam wstawioną dwójkę podwieszaną na trójce bo w wieku 17 lat ją straciłam przez lekarza dentystkę z chwilą wyrastania górnej ósemki . Dwójka z trójką poprzesuwały się do przodu, zwłaszcza trójka, bo ona przesunęła się aż o 6 mm. Zaczęło się najpierw kłucie nad trójką tak, jakby był uszkodzony nerw trójdzielny. Teraz boli mnie połowa twarzy. Prywatnie zdjęłam koronkę i wyleczyłam kanałowo trójkę, mimo to ciągle mnie to bolało. Górną ósemkę wyrwałam, bo strasznie mnie ona bolała a okazało się, że była to ósemka z dziewiątką.Po wyrwaniu tej ósemki, kość spadła mi na dół i mam teraz takie wybrzuszenie ( kłykieć ) z kości i za każdym razem jak jem, to po tamtej stronie to ten ( kłykieć ) mi się chowa a jak przestaje jeść to wychodzi z powrotem.

Strasznie mnie to boli. Miałam zrobioną pantomograficzne zdjęcie bo nie wiedziałam od czego tak się robi i okazało się, że mam przestawioną szczękę ale nic poza tym.
Ząb 3 po leczeniu kanałowym nadal bolał a lekarze cały czas twierdzili, że nie jest to od zęba tylko od nerwu trójdzielnego, więc wylądowałam u laryngologa. Laryngolog zrobił mi większość badań ( rtg zatok ) ( tk głowy ) - w rtg zatok i wykazało, że mam obrzęk śluzówki w zatoce szczękowej i czołowej, wiec jak mówił i był pewny, że to jest nerw trójdzielny . Doktor zapisał mi finlepsin , zaczęłam go brać, lecz nie czułam poprawy.

Nie wiedziałam już, co mam robić, bo lekarze odsyłali mnie tylko do innych lekarzy. Przez ponad rok czasu odwiedzałam , laryngologa, dentystę, chirurga szczękowego i nadal nic nie wiedzieli. Prosiłam chirurga szczękowego o skierowanie na tk szczęki lecz niestety nie doczekałam się takiego skierowania, więc zrobiłam tk prywatnie i znowu koszty 350 zł, nie wspomnę już o lekarzach, bo większość z nich była prywatnie.
W tk szczęki wyszło, że mam ( od zęba 4 , widoczny, stożkowatego kształtu ubytek struktury kostnej 6 mm. Niedrożny kompleks ujściowo-przewodowy zatoki szczękowej.

Następne pół roku chodziłam z tymi wynikami do lekarzy. Znowu laryngolog, dentysta, chirurg szczękowy i oczywiście lekarze nie wiedzieli co mają zrobić i od czego boli. Każdy z lekarzy winił innego i verte, że to nie do nich należy.
Sama zaproponowałam że może mostek trzeba zrobić i usunąć ten stożkowaty kształt? Pojechałam z tym do Akademii Medycznej w Gdańsku. Zrobili mi mostek aż dwa razy, bo jak się okazało, ciężko on się goi , bo co jem to on się rusza.
Znowu pojechałam do akademii mówiąc, że się rusza i boli. Być może to jest od tych niedrożnych zatok bądź też od ubytku kostnego zapytałam. Lekarze twierdzili, że to nie od tego.
Kolejne pół roku zmagałam się z silnymi bólami połowy twarzy i jak na złość, musiałam dłutować następne ósemki.
Po usunięciu prawej ósemki mam drętwą wargę a po usunięciu lewej ósemki dolnej, bolały mnie ostatnie dwa zęby.
Mimo że wyleczyłam je kanałowo, to nadal mnie bolą aż tak mocno, że pękł mi bębenek w uchu i przez 3 miesiące nic nie słyszałam na to ucho.

Wszystko robiłam prywatnie, bo na NFZ nie można liczyć.
Faszerowali mnie lekarze tylko antybiotykami, przez co mam reflux a z nerwów zespół jelita drażliwego.
Jakoś po 9 miesiącach, znowu wróciłam do Akademii Medycznej w Gdańsku, mówiąc, że mnie to ciągle boli.
Jak stwierdzili, że nie wiedzą co mi jest? Dziwne bo tam nauczają na lekarzy, więc jak oni mogli mnie odesłać mówiąc, że nie wiedzą co mi jest?! Wpadłam wtedy w histerię, bo skoro oni nie wiedzą co mi jest, to mówiłam żeby mnie skierowali tam, gdzie ktoś będzie wiedział co mi jest. W końcu doszli do wniosku że skierują mnie do OTL - OTALARYNGOLOGA. Rejestrując się do otl miałam czekać następne pół roku a ja już nie dawałam rady z bólu i poszłam prywatnie do otl.
Lekarz od razu skierował mnie na operację do szpitala na oddział otl w Gdyni. Czekałam na operację aż 9 miesięcy!
Więc już sumując to wszystko, to 2 lata minęło.

Przez cała tą sytuację wylądowałam u lekarza psychiatry. Dostawałam następne tabletki na depresję. Dalej zmagam się z bólem i z brakiem informacji co to jest za przyczyna, bo nikt nie ma zamiaru zainteresować się moją sytuacją.

Czytałam pańskie artykuły Panie Piotrze Wierzbicki i doszłam do wniosku, że jest w Panu trochę człowieczeństwa i może mi Pan w tej jak dla mnie bolesnej sprawie pomoże? Dlatego ośmieliłam się do Pana napisać, bo na ministra Arłukowicza nie ma już co liczyć. Jak nastała w Ministerstwie Zdrowia Pani Kopacz a potem Arłukowicz, to jest coraz gorzej! Sodoma i Gomora!
Doprawdy nie wiem już co robić?!

Szukam Kogoś, kto mógłby mi pomóc w mojej sytuacji, bo ja sama już nie wiem co mam robić? Jestem w takim dołku psychicznym, że aż nie chce mi się żyć. Straciłam już chyba szanse na normalne życie?
Znajdując życzliwą i pomocną osobę , znajdę również może nadzieję i sens?

Proszę o konkakt : donkre@wp.pl"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

Piotrze ! Sądażom nie można wierzyć są manipulowane.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No, sąda przedstawia sie ciekawie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki za komentarze, choć mało na temat. A sprawa poważna, bo w moim przekonaniu rzeczywisty obraz Polski pod tym względem nie jest różowy.
Już samo to, że jeszcze do tej pory toleruje się nie wypłacanie pensji za wykonana pracę na koniec każdego miesiąca?! Gdzie my jesteśmy?! W buszu?
Nie ma właściciel firmy środków? To zgodnie z przepisami ogłoszenie upadłości.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No to ma Pan świetny materiał do rozważań. Miłego rozmyślania.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mnie te komentarze nie drażnią, a jedynie skłaniają do przemyśleń czym też są spowodowane. Bo co innego wypowiadać się na temat pod artykułem na ten sam temat, a co innego wplatać go dosłownie wszędzie gdzie tylko przytrafi się okazja.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sztuka skojarzeń, Panie Bartku. Jeżeli to jest dla Pana tak drażliwe, to proponuję moje komentarze po prostu omijać, żeby już nie nawiązywać do znanego spotu...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tu niby przykład z mitem pod artykułem o expose Kopacz, w innym miejscu o zwolnionej katechetce pod artykułem o usunięciu zdjęcia z facebooka, znajduje pan te przykłady niczym pani Szychlińska podkreślająca wszędzie "jaki ten PiS zły".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Bartku, uchowaj Boże! Proboszcz? Jak Pan może coś takiego chociażby tylko sugerować?
To jest Pana wrażenie. Przykład podałem ze względu na mit. Czy coś nie tak?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Marku, już pod drugim dziś artykułem widzę, że wrzuca pan aluzje odnoszące się do kościoła, mimo że tematy tych artykułów nijak mają się do religii. Zastanawia mnie skąd tyle niechęci do kościoła. Ma pan jakiś uraz z dzieciństwa? Proboszcz był zbyt natarczywy?

Komentarz został ukrytyrozwiń

To prawda. Mit jest silniejszy od umysłu pojedynczego człowieka. Przy najbliższym kościele to można dostrzec...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.