Facebook Google+ Twitter

„Eye of the tiger”– ostatnie przygotowania Przemka Salety

Przemek Saleta, niczym amerykański super bokser Rocky Balboa spędza długie godziny na sali treningowej i na łonie natury szlifując formę przed zbliżającą się, kończącą zawodową karierę walką z Andrzejem Gołotą

Przemek Saleta jak Rocky Balboa / Fot. Menu GroupKrynica Zdrój, w której pięściarz przygotowywał się najdłużej stała się swego rodzaju azylem, gdzie Przemek mógł trenować z dala od zgiełku wielkiego miasta i na łonie natury gromadzić energię przed czekającym go wyzwaniem.

Przemek Saleta podczas treningu ROCKYego w Krynicy Zdrój Produkcja Menu Group Realizacja Chariot / Fot. MENU GROUP Godziny treningu wytrzymałościowego i sparingów spędzone na sali, przeplatane joggingiem i pracą fizyczną w pięknej górskiej scenerii przyniosły zaskakujące efekty. Wszystko to zostało udokumentowane w teledysku stworzonym by pokazać żmudne przygotowania Przemka. Utwór zespołu Survivor pod tytułem „Eye of the tiger” w wykonaniu sądeckich profesjonalnych muzyków rockowych przywołuje filmowe obrazy wewnętrznej walki z samym sobą jednej z najbardziej znanych i rozpoznawalnych postaci amerykańskiego kina.


Przemek Saleta jak ROCKY BALBOA / Fot. MENU GROUP
Przemek Saleta tak samo jak Rocky Balboa podejmuje wyzwanie i wkłada całe serce w jak najlepsze przygotowanie do walki. Sportowa złość i chęć wygrywania dają obu bokserom siłę do przezwyciężania wszelkich słabości oraz pozwalają uwierzyć w zwycięstwo.

Izabela Okarmus, Bogdan Węgrzynek

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Czy Przemek ma zamiar zrobić z Andrzeja Koło?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.