Facebook Google+ Twitter

„Eye on Poland” czyli jak nas widzą w CNN

Od 12 do 20 września telewizja CNN International zaprezentuje swoim widzom cykl programów o Polsce zatytułowany „Eye On Poland”.

"Jezioro luster" na placu Zamkowym w Warszawie / Fot. PAP / Tomasz GzellSeria „Eye On” jest specjalnym tygodniowym programem CNN International prezentującym widzom z całego świata poszczególne państwa. Do tej pory ekipa CNN odwiedziła m.in. Japonię, Indie, Mongolię, a także Polskę w 2008 roku.

Najnowszy cykl programów ma nawiązywać do polskiej historii i przybliżyć widzom współczesną Polskę przygotowującą się do Euro 2012. Ekipa CNN International porozmawia zarówno ze zwykłymi Polakami, jak i ludźmi z pierwszych stron gazet. Wśród tematów znajdą się warte obejrzenia zabytki: Kopalnia Soli w Wieliczce, warszawska Starówka i Rynek Główny w Krakowie. Ponadto widzom zaprezentowane zostaną nowe stadiony, sylwetki najważniejszych Polaków, a także polska scena polityczna.

Do piątku 16 września wszyscy zainteresowani mogą nadsyłać swoje zdjęcia i materiały wideo za pomocą strony CNN iReports lub Kontakt 24. CNN zachęca także do wyrażenia własnych opinii na temat Polski i przesłania materiałów odpowiadających na dwa pytania: „Na co w Twoim otoczeniu Euro 2012 będzie miało największy wpływ?” oraz „Co jest najbardziej ekscytującą rzeczą w dzisiejszej Polsce?”. Szczegółowe informacje dostępne są na wspomnianych stronach.W związku z tygodniem polskim w Poznaniu i w Warszawie pojawiła się nietypowa instalacja nazwana „Jezioro luster”. Szklane tafle odbijające okoliczne budynki mogli podziwiać przy Starym Browarze 8 i 9 września poznaniacy. Od 11 do 12 września instalacja zdobi plac Zamkowy w Warszawie.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.