Facebook Google+ Twitter

F1: Adam Parr odchodzi z Williamsa!

Prezes brytyjskiej stajni Williams, Adam Parr, odejdzie z zespołu Williams pod koniec marca! Jego miejsce zajmie Nick Rose.

Adam Parr do Williamsa trafił w 2006 roku, dzięki samemu Sir Frankowi Williamsowi, który mianował go dyrektorem generalnym ekipy z Grove. Cztery lata później przejął obowiązki prezesa. Decyzja o odejściu jest mocno zaskakująca!

Sir Frank Williams podziękował za współpracę Adamowi, zapewniając, iż jej zakończenie wynikało jedynie z samej decyzji Parra, a nie teamu. 70-latek oznajmił także, że dzięki niemu zespół wyraźnie poprawił formę, w stosunku do poprzedniego sezonu, a za jego sukces uznaje także wejście brytyjskiej stajni na giełdę.

Sam zainteresowany powiedział: „Jestem wdzięczny Frankowi za danie mi możliwości pracy dla Williamsa w ciągu tych pięciu lat, gdyż to był okres, który dawał mi zarówno wyzwania, jak i satysfakcję. Williams to wyjątkowy zespół z ponad pięciuset pracownikami o wielkich sercach i talentach, a także z wieloma partnerami oraz poza Formułą 1 - jest gotowy wykonać następne kroki naprzód i życzę wszystkim w Grove jak najlepiej” - czytamy w f1wm.pl[a]

Jego miejsce zajmie już wyżej wspomniany Nick Rose, były dyrektor finansowy firmy Diageo, jak również dyrektor niewykonawczy WGPH. Ostatnie lata dla Williamsa były równią pochyłą w złym kierunku. Ostatnie dwa wyścigi pokazały jednak, że ten sezon może być dużo lepszy od poprzedniego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.