Facebook Google+ Twitter

F1: Kolejne informacje na temat Roberta Kubicy. Jeździł gokartem!

Po zadziwiających informacjach na temat testów samochodu rajdowego przez Roberta Kubicę, teraz pojawiła się kolejna. Według lokalnego włoskiego dziennika "Il Tirreno" Polak jeździł gokartem!

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Tvhillsdon, domena publiczna / WikipediaWiadomość ta jest kolejną po rewelacjach sprzed kilku dni, mówiących o teście skody fabii WRC przez Krakowianina. Możemy wierzyć w to, iż z ręką Polaka jest coraz lepiej!

Robert jeździł gokartem na torze MyKart Via Foscolo, w Montecatini, należącym do braci Brani, którzy są jego bliskimi znajomymi. Poinformowane źródło mówi o trzech okrążeniach toru w szybkim tempie, a El Torrino skomentowało to następująco: "Mimo poważnych kontuzji instynkt kierowcy wyścigowego pozostał u niego nietknięty".

Były kierowca Renault miał potem rozdawać autografy i rozmawiać z obsługą techniczną - podaje [a]http://f1.wp.pl/kat,48594,title,Kubica-jezdzil-gokartem-w-Montecatini,wid,14327460,wiadomosc.html;serwis F1.wp.pl[a]

Czekamy więc z niecierpliwością na kolejne wieści na temat naszego jedynaka w Formule 1. Jeżeli tylko się pojawią, oczywiście o nich napiszemy.

Rozpoczął się konkurs Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.