Facebook Google+ Twitter

F1: Robert Kubica kończy współpracę z doktorem Ceccarellim

W ostatnim czasie pojawiały się plotki na temat zakończenia współpracy pomiędzy Robertem Kubicą, a dr Riccardo Ceccarellim. Teraz już wiadomo, iż z końcem listopada br., Włoch przestał być lekarzem Polaka, a plotkę tę potwierdził sam Ceccarelli.

Riccardo stwierdził, że rozstanie z Robertem było konieczne: "Przeczuwaliśmy, że w pewnym momencie mogą wystąpić różnice poglądów na temat dalszej rehabilitacji" - powiedział szef Formula Medicine portalowi Omnicorse.it. - "Dlatego to właściwe, że Robert będzie kontynuował pracę z innymi, ale nie pytajcie mnie z kim".

Ceccarelli wierzy jednak, iż Polak wróci do F1 i to już w przyszłym sezonie. Lekarz dodał również, iż Lotus Renault za szybko oczekiwał od Polaka podania daty powrotu za kierownicę bolidu, ponieważ obrażenia były zbyt poważne. Stwierdził także, iż tempo powrotu do zdrowia Polaka i tak jest bardzo szybkie - czytamy w serwisieautoklub.pl

Riccardo Ceccarelli wierzy też w to, że determinacja Roberta pozwoli mu na szybki powrót. Obecnie Włoch nie wie, jak przebiega rehabilitacja Polaka, ale jak sam twierdzi "liczy się efekt końcowy".

Franco Nugnes z Omnicorse.it zapytał lekarza również o ewentualny angaż Kubicy w Scuderii Ferrari. Ten jednak odpowiedział, iż nie jest wtajemniczony i nie ma pojęcia na ten temat.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Wierzę że Robert Kubica udowodni jakim jest twardzielem,Jeszcze Wam oczy zbieleją po wynikach Roberta.Myślę że Robert będzie starał się udowodnić kto tu rządzi po wynikach go osądzimy,rzyczę mu wszystkiego najleoszego i zwyciężania w formule 1 zdobycia mistrza świata formuły 1.

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 25.12.2011 15:51

lekarz zakończył współprace z kubica widać stwierdził brak perspektyw i tak robert został bez zespołu bez lekarza przez taka nieuwaga mądry polakpo szkodzie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.