Facebook Google+ Twitter

Fabryka Czekolady w Bonarce działa na pełnych obrotach

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-06-05 13:54

Najsłodsze przedsiębiorstwo w Krakowie nie zwalnia tempa. Napędzana kilogramami słodkości produkuje dzień po dniu masę pyszności oraz wywołuje uśmiechy na dziesiątkach buzi. Zaglądać tu można jeszcze do 7 czerwca.

Fabryka Czekolady to doskonała okazja, by połączyć przyjemne z pożytecznym. Pożyteczna w tym wypadku będzie zdobyta w trakcie warsztatów wiedza na temat czekolady. Jak powstaje, z czego jest zrobiona i – przede wszystkim - czemu jest tak przez wszystkich uwielbiana. Takie krótkie wykłady prowadzą specjaliści, wiedzący o tym smakołyku absolutnie wszystko. A przyjemne… przyjemne będzie degustowanie własnoręcznie przygotowanej i ozdobionej czekoladki. Młodzi cukiernicy, uzbrojeni w niezbędne informacje, z łatwością wyczarują słodkości o dowolnym niemal smaku. Pomocne będą w tym profesjonalne narzędzia, na co dzień wykorzystywane przy wyrabianiu czekolady.
Każdy odwiedzający Fabrykę będzie mógł zabrać ze sobą do domu swe małe arcydziełko. Równie dobrze, jeśli braknie mu silnej woli i jeśli tylko zechce, może skonsumować je od razu na miejscu. A następnie jeszcze raz odwiedzić czekoladowe przedsiębiorstwo. W końcu w całej tej zabawie chodzi o to, by poczuć się wybornie.
Fabryka Czekolady czeka na najmłodszych smakoszy na poziomie 0 przy księgarni Matras. Czynna będzie jeszcze do 7 czerwca – i to do wtedy można próbować swych sił w zawodzie cukiernika. Bonarka jest jedynym w Krakowie centrum handlowym, mającym w swej ofercie tak słodką atrakcję dla dzieci. A że rok szkolny ma się ku końcowi – czemu by nie zabrać swej pociechy i w ramach nagrody pozwolić jej na takie małe czekoladowe szaleństwo?
(Przemysław Zieliński)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.