Facebook Google+ Twitter

Fabuła piątego sezonu Homeland rozgrywać się będzie 2,5 roku po wydarzeniach z czwartego sezonu

Fabuła piątego sezonu serialu "Homeland" zostanie osadzona 2,5 roku po wydarzeniach pokazanych w czwartej części serialu. Premiera zapowiedziana jest na wrzesień. Prace nad filmem rozpoczną się w Niemczech.

 / Fot. materiały prasoweWiadomo już, że piąty sezon serialu "Homeland" rozgrywać się będzie 2,5 roku po tym, jak Carrie Mathison prowadziła operację w Islamabadzie. Główna bohaterka nie będzie już pracownikiem CIA - podaje NME.com.

Podczas sesji pytań i odpowiedzi Alex Gansa odniósł się do pytania czy fabuła serialu uwzględni wydarzenia związane z Państwem Islamskim. Jak stwierdził - nie wiadomo czy będzie to odpowiedni temat dla scenariusza. - "Homeland" jest znany z refleksji, a nawet przewidywania wydarzeń, które stają się wiadomościami dnia - przypomina Gensa i dodaje, ze twórcy serialu starają się "uczłowieczyć antagonistów" i pokazać dynamikę politycznych zjawisk z różnych perspektyw. Rzeczywiście obraz Bliskiego Wschodu pokazany w serialu nie jest jednostronny. Widz może zobaczyć świat oczami ludzi, którzy traktują Stany Zjednoczone, jako okupanta.

Czytaj także: Homeland nie spodobał się w Pakistanie. Władze mówią o oczernianiu ich kraju


Zdjęcia do piątego sezonu "Homeland" rozpoczną się w tym roku w Niemczech. Premiera w stacji Showtime planowana jest na wrzesień.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.