Facebook Google+ Twitter

Facebook: Akcja Krzyż - kolejna awantura pod Pałacem

W poniedziałek szykuje się kolejne zamieszanie pod Pałacem Prezydenckim. Mowa tu o Akcji Krzyż, której organizatorem jest Dominik Taras.

www.wikipedia.org / Fot. FacebookNa Facebooku pojawiła się informacja o wydarzeniu "Akcja Krzyż", na którym przeciwnicy krzyża pod Pałacem Prezydenckim będą postulować o jego przeniesienie do Kościoła św. Anny.

Celem spotkania przeciwników krzyża pod Pałacem jest wyrażenie sprzeciwu wobec lokalizacji krzyża oraz dezaprobaty dla koczujących przed Pałacem Prezydenckim, wraz z żądaniami natychmiastowego jego usunięcia.

Organizator Dominik Taras informuje na łamach Facebooka, że wydarzenie ma charakter pokojowy, ale nie gwarantuje spokojnego przebiegu, ponieważ nadal na Krakowskim Przedmieściu są obecni zwolennicy krzyża.

Informuje również, że może dojść do "przeniesienia Krzyża przez osoby trzecie do Kościoła św. Anny".

Przewidywana liczba uczestników przez organizatora to ok. 100-500, ale już na Facebooku potwierdziło swoją obecność ponad 2000 osób, a ponad 1000 osób jest jeszcze niezdecydowanych.

Akcja rozpocznie się w poniedziałek 9 sierpnia o godz.23

Pod Pałacem spotkają się zwolennicy i przeciwnicy lokalizacji krzyża "smoleńskiego".
C
zy i tym razem będą przepychanki, w których będzie musiała interweniować policja, straż miejska oraz funkcjonariusze BOR?

Źródło: Facebook

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Kretynstwo...moim zdaniem,jakby ten krzyż zostawili,toby żadnych haji nie było..Jak dla mnie,to faktycznie Palac prezydencki nie jest wlasciwym miejscem na krzyż,nie jestesmy panstwem koscielnym,do licha..ale z względu na glupote ludzi,ktorzy akurat to chca,co zabronione,to powinni go zostawić i niech się modlą nawet 24 godziny na dobę :D..Podsycanie takich emocji to tylko żer dla oportunistow,ktorzy zawsze muszą byc na nie.By sie zajeli lepiej swoim zyciem,zamiast krzyzem :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Grunt to sensacja.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jaki tam skandal tu potrzebna zwykła akcja prewencyjna policji tylko jest jedno ale ze fanatycy właśnie na to liczą .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Według mnie to zapowiedzi nad wyrost. Myślę, że co najwyżej pojawi się tam grupka młodych ludzi i znowu zaczną wyśmiewać niekulturalnie zwolenników krzyża. A owe "przeniesienie krzyża przez osoby trzecie" wydaje mi się zwykłym chwytem marketingowym. Teraz nikt już tego krzyża nie ruszy. Jedyna realna możliwość była we wtorek, ale została zaprzepaszczona bezpowrotnie. Chyba, że ktoś chce skandalu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.