Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1338 miejsce

Facebook Messenger zamieni wiadomości głosowe na tekstowe. Trwają testy nowej funkcji

Facebook wprowadzi ciekawą funkcję w swoim komunikatorze. Messenger będzie przetwarzał wiadomości głosowe na tekst. Rozpoczęły się zamknięte testy nowego rozwiązania.

 / Fot. FacebookFacebook rozpoczął testy funkcji, która przetworzy wiadomości głosowe wysyłane za pomocą Messengera na tekst. W komunikatorze tym od miesięcy możliwe jest nagrywanie wiadomości głosowych i przesyłanie ich do naszych znajomych. Funkcja jest przydatna, gdy nie mamy możliwości pisania. To drobne ulepszenie spodoba się użytkownikom, którzy są np. na koncercie czy spotkaniu i nie mogą odsłuchać wiadomości.

Na początku testy odbywać się będą na małej grupie użytkowników - informuje na swoim facebookowym profilu David Marcus, wiceprezes koncernu odpowiedzialny za komunikatory. Na podstawie opinii testujących ma zostać podjęta decyzja czy usługa zostanie udostępniona szerokiej grupie użytkowników.

Czytaj także: 700 satelitów dostarczy internet do 3 miliardów ludzi. Elon Musk i SpaceX pracują nad szalonym projektem


Aplikacja Facebook Messenger umożliwia nie tylko komunikację tekstową, ale również przesyłanie i robienie z jej poziomu zdjęć oraz filmów i wiadomości głosowych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.